| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Blow |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | sieciowe |
| Radio | internetowe, FM, AM |
| Ustawianie częstotliwości | automatyczne |
| Format wyświetlania godziny | 12 h, 24 h |
| Złącza | minijack |
| Funkcje | funkcja drzemki, funkcja podwójnego alarmu, funkcja RDS, budzenie radiem, kalendarz, budzenie sygnałem |
| Cechy dodatkowe | powłoka tłuszczoodporna, wyświetlacz LCD |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| EAN (GTIN) | 5900804137467 |
| Model | RI 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.560 kg |
| Szerokość produktu | 19.30 cm |
| Wysokość produktu | 8.30 cm |
| Głębokość produktu | 11.00 cm |
| Waga produktu | 0.35 kg |
| Kod producenta | 77-590# |
| Kod taryfy celnej | 85279200 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2040214a-5a1a-42d3-add1-6cd81c22fddf
Podobne wyszukiwania
Radia Poznań
 
(107)
Radia Warszawa
 
(89)
Radia Kraków
 
(53)
Radia Wrocław
 
(37)
Radia Piła
 
(36)
Radia Chęciny
 
(34)
Radia Łódź
 
(26)
Radia Szczecin
 
(20)
Radia Gdańsk
 
(18)
Radia Rzeszów
 
(15)
Radia Bydgoszcz
 
(13)
Radia Łysomice
 
(11)
Radia Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Radia Lublin
 
(10)
Radia Białystok
 
(9)
Radia Żagań
 
(9)
Radia Mielec
 
(9)
Radia Oborniki
 
(7)
Radia Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Radia Jaryszów
 
(7)
Radia Rybnik
 
(7)
Radia Toruń
 
(7)
Radia Gdynia
 
(7)
Radia Wadowice
 
(7)
Radia Chorzów
 
(7)
Radia Słupsk
 
(7)
Radia Częstochowa
 
(7)
Radia Sosnowiec
 
(6)
Radia Kozienice
 
(6)
Radia Włocławek
 
(6)
Radia Przyłęki
 
(6)
Radia Lubliniec
 
(6)
Radia Końskie
 
(6)
Radia Radom
 
(6)
Radia Kielce
 
(5)
Radia Bytom
 
(5)
Radia Ruda Śląska
 
(5)
Radia Ostrołęka
 
(5)
Radia Otwock
 
(5)
Radia Żyrardów
 
(5)
Radia Konin
 
(4)
Radia Świdnica
 
(4)
Radia Łomża
 
(4)
Radia Iłowa
 
(4)
Radia Katowice
 
(4)
Radia Kędzierzyn-Koźle
 
(4)
Radia Biała Podlaska
 
(4)
Radia Olsztyn
 
(4)
Radia Piaseczno
 
(4)
Radia Wałbrzych
 
(4)
Radia Chojnice
 
(4)
Radia Płock
 
(4)
Radia Zielona Góra
 
(4)
Radia Zamość
 
(4)
Radia Zgierz
 
(4)
Radia Siedlce
 
(4)
Radia Wieluń
 
(4)
Radia Przemyśl
 
(4)
Radia Jarocin
 
(4)
Radia Olkusz
 
(4)
Radia Koszalin
 
(4)