| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.500 kg |
| EAN (GTIN) | 4895229107779 |
| Marka | Philips |
| Szerokość produktu | 40.00 cm |
| Model | M2805/10 |
| Wysokość produktu | 22.00 cm |
| Głębokość produktu | 10.00 cm |
| Waga produktu | 1.71 kg |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | sieciowe |
| Radio | DAB+, FM, internetowe |
| Ustawianie częstotliwości | manualne |
| Liczba zapamiętywanych stacji | 20 |
| Złącza | minijack |
| Funkcje | budzenie radiem, budzenie sygnałem, funkcja podwójnego alarmu, funkcja RDS |
| Cechy dodatkowe | pilot zdalnego sterowania |
| Załączone wyposażenie | pilot, podstawka, zasilacz |
| Kod producenta | 2868065 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 218aef9b-e297-44da-a7d3-f8680f928b72
Podobne wyszukiwania
Radia Poznań
 
(108)
Radia Warszawa
 
(90)
Radia Kraków
 
(49)
Radia Piła
 
(38)
Radia Wrocław
 
(34)
Radia Łódź
 
(26)
Radia Chęciny
 
(26)
Radia Gdańsk
 
(19)
Radia Rzeszów
 
(17)
Radia Szczecin
 
(16)
Radia Lublin
 
(12)
Radia Łysomice
 
(11)
Radia Bydgoszcz
 
(11)
Radia Chorzów
 
(10)
Radia Mielec
 
(10)
Radia Gorzów Wielkopolski
 
(9)
Radia Białystok
 
(9)
Radia Żagań
 
(9)
Radia Sosnowiec
 
(8)
Radia Gdynia
 
(7)
Radia Tarnobrzeg
 
(7)
Radia Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Radia Jaryszów
 
(7)
Radia Toruń
 
(7)
Radia Oborniki
 
(7)
Radia Wadowice
 
(7)
Radia Końskie
 
(6)
Radia Słupsk
 
(6)
Radia Kielce
 
(6)
Radia Włocławek
 
(6)
Radia Przyłęki
 
(6)
Radia Kozienice
 
(6)
Radia Radom
 
(6)
Radia Zamość
 
(5)
Radia Bytom
 
(5)
Radia Ełk
 
(5)
Radia Ruda Śląska
 
(5)
Radia Gliwice
 
(5)
Radia Ostrołęka
 
(5)
Radia Lubliniec
 
(5)
Radia Siedlce
 
(5)
Radia Koszalin
 
(4)
Radia Konin
 
(4)
Radia Sieradz
 
(4)
Radia Żary
 
(4)
Radia Łomża
 
(4)
Radia Świdnica
 
(4)
Radia Iłowa
 
(4)
Radia Częstochowa
 
(4)
Radia Biała Podlaska
 
(4)
Radia Wałbrzych
 
(4)
Radia Płock
 
(4)
Radia Zielona Góra
 
(4)
Radia Wieluń
 
(4)
Radia Żyrardów
 
(4)
Radia Elbląg
 
(4)
Radia Jarocin
 
(4)
Radia Przemyśl
 
(4)
Radia Miłoradzice
 
(4)
Radia Zgierz
 
(4)
Radia Otwock
 
(4)