| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | bez marki |
| Kolor | brązowy |
| Zasilanie | baterie |
| Radio | FM |
| Ustawianie częstotliwości | manualne |
| Złącza | czytnik kart pamięci |
| Funkcje | brak |
| Cechy dodatkowe | antena teleskopowa |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| EAN (GTIN) | 5904865533640 |
| Szerokość produktu | 11.20 cm |
| Model | Retro Styl |
| Wysokość produktu | 6.90 cm |
| Głębokość produktu | 5.10 cm |
| Waga produktu | 0.25 kg |
| Liczba zapamiętywanych stacji | 0 |
| Załączone wyposażenie | Bluetooth |
| Kod producenta | Kabel AUX |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d6b7f4a4-acef-44d0-bd15-0f939f84344a
Podobne wyszukiwania
Radia Poznań
 
(108)
Radia Warszawa
 
(89)
Radia Kraków
 
(50)
Radia Piła
 
(38)
Radia Wrocław
 
(32)
Radia Chęciny
 
(26)
Radia Łódź
 
(26)
Radia Szczecin
 
(19)
Radia Gdańsk
 
(18)
Radia Rzeszów
 
(17)
Radia Bydgoszcz
 
(13)
Radia Lublin
 
(12)
Radia Łysomice
 
(11)
Radia Mielec
 
(10)
Radia Chorzów
 
(10)
Radia Żagań
 
(9)
Radia Gorzów Wielkopolski
 
(9)
Radia Sosnowiec
 
(8)
Radia Gdynia
 
(7)
Radia Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Radia Jaryszów
 
(7)
Radia Oborniki
 
(7)
Radia Białystok
 
(7)
Radia Wadowice
 
(7)
Radia Częstochowa
 
(6)
Radia Radom
 
(6)
Radia Włocławek
 
(6)
Radia Końskie
 
(6)
Radia Kozienice
 
(6)
Radia Przyłęki
 
(6)
Radia Słupsk
 
(6)
Radia Ruda Śląska
 
(6)
Radia Kielce
 
(6)
Radia Ostrołęka
 
(5)
Radia Bytom
 
(5)
Radia Ełk
 
(5)
Radia Gliwice
 
(5)
Radia Lubliniec
 
(5)
Radia Otwock
 
(5)
Radia Tarnobrzeg
 
(5)
Radia Toruń
 
(5)
Radia Zamość
 
(5)
Radia Żyrardów
 
(5)
Radia Siedlce
 
(5)
Radia Zgierz
 
(5)
Radia Łomża
 
(4)
Radia Iłowa
 
(4)
Radia Biała Podlaska
 
(4)
Radia Płock
 
(4)
Radia Zielona Góra
 
(4)
Radia Jarocin
 
(4)
Radia Wieluń
 
(4)
Radia Przemyśl
 
(4)
Radia Koszalin
 
(4)
Radia Miłoradzice
 
(4)
Radia Konin
 
(4)
Radia Żary
 
(4)
Radia Elbląg
 
(4)
Radia Sieradz
 
(4)
Radia Świdnica
 
(4)