| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Unitra |
| Kolor | brązowy |
| Zasilanie | sieciowe |
| Radio | brak informacji |
| Ustawianie częstotliwości | manualne |
| Funkcje | brak |
| Zawiera baterie | nie |
| EAN (GTIN) | 5022050384607 |
| Model | R-510 TARABAN 3 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.000 kg |
| Szerokość produktu | 54.00 cm |
| Wysokość produktu | 20.00 cm |
| Głębokość produktu | 16.00 cm |
| Kod producenta | D3356 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4d92ccbd-9944-4d41-af67-ef815537eca2
Podobne wyszukiwania
Radia Poznań
 
(108)
Radia Warszawa
 
(89)
Radia Kraków
 
(48)
Radia Piła
 
(36)
Radia Wrocław
 
(34)
Radia Chęciny
 
(26)
Radia Łódź
 
(26)
Radia Szczecin
 
(19)
Radia Gdańsk
 
(19)
Radia Lublin
 
(12)
Radia Rzeszów
 
(12)
Radia Bydgoszcz
 
(11)
Radia Łysomice
 
(11)
Radia Chorzów
 
(10)
Radia Mielec
 
(10)
Radia Żagań
 
(9)
Radia Gorzów Wielkopolski
 
(9)
Radia Białystok
 
(9)
Radia Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Radia Jaryszów
 
(7)
Radia Oborniki
 
(7)
Radia Sosnowiec
 
(7)
Radia Toruń
 
(7)
Radia Tarnobrzeg
 
(7)
Radia Wadowice
 
(7)
Radia Gdynia
 
(7)
Radia Końskie
 
(6)
Radia Przyłęki
 
(6)
Radia Kozienice
 
(6)
Radia Słupsk
 
(6)
Radia Radom
 
(6)
Radia Włocławek
 
(6)
Radia Kielce
 
(6)
Radia Zamość
 
(5)
Radia Miłoradzice
 
(5)
Radia Bytom
 
(5)
Radia Ełk
 
(5)
Radia Ruda Śląska
 
(5)
Radia Gliwice
 
(5)
Radia Ostrołęka
 
(5)
Radia Lubliniec
 
(5)
Radia Żyrardów
 
(5)
Radia Siedlce
 
(5)
Radia Konin
 
(4)
Radia Sieradz
 
(4)
Radia Żary
 
(4)
Radia Łomża
 
(4)
Radia Świdnica
 
(4)
Radia Iłowa
 
(4)
Radia Katowice
 
(4)
Radia Częstochowa
 
(4)
Radia Wałbrzych
 
(4)
Radia Chojnice
 
(4)
Radia Biała Podlaska
 
(4)
Radia Płock
 
(4)
Radia Zielona Góra
 
(4)
Radia Zgierz
 
(4)
Radia Elbląg
 
(4)
Radia Wieluń
 
(4)
Radia Przemyśl
 
(4)
Radia Jarocin
 
(4)
Radia Otwock
 
(4)
Radia Koszalin
 
(4)