| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kolor | czarny |
| Odtwarzane nośniki | płyta CD |
| Marka | Watson |
| Zakresy radia | AM, FM |
| Szerokość produktu | 17.20 cm |
| Wysokość produktu | 7 cm |
| Głębokość produktu | 18.50 cm |
| Moc | 12 W |
| Kod producenta | CO1715M |
O przedmiocie
Oferta: 2c4088f2-3917-43a1-8ccd-6f3d184840ee
Podobne wyszukiwania
Radioodtwarzacze Poznań
 
(89)
Radioodtwarzacze Warszawa
 
(42)
Radioodtwarzacze Chęciny
 
(34)
Radioodtwarzacze Kraków
 
(33)
Radioodtwarzacze Skierniewice
 
(33)
Radioodtwarzacze Piła
 
(22)
Radioodtwarzacze Chojnice
 
(16)
Radioodtwarzacze Łódź
 
(12)
Radioodtwarzacze Bydgoszcz
 
(11)
Radioodtwarzacze Żagań
 
(9)
Radioodtwarzacze Masłomiąca
 
(8)
Radioodtwarzacze Radom
 
(8)
Radioodtwarzacze Gorzupia
 
(8)
Radioodtwarzacze Lublin
 
(7)
Radioodtwarzacze Wrocław
 
(7)
Radioodtwarzacze Legnica
 
(6)
Radioodtwarzacze Gdańsk
 
(6)
Radioodtwarzacze Środa Wielkopolska
 
(5)
Radioodtwarzacze Katowice
 
(5)
Radioodtwarzacze Grudziądz
 
(5)
Radioodtwarzacze Zamość
 
(5)
Radioodtwarzacze Chorzów
 
(5)
Radioodtwarzacze Piekary Śląskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Lwówek
 
(4)
Radioodtwarzacze Mirków
 
(4)
Radioodtwarzacze Opole
 
(4)
Radioodtwarzacze Gdynia
 
(4)
Radioodtwarzacze Szczecin
 
(4)