| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.553 kg |
| EAN (GTIN) | 4019588769021 |
| Marka | TechniSat |
| Szerokość produktu | 12.50 cm |
| Model | Digiclock 2 |
| Wysokość produktu | 5.00 cm |
| Głębokość produktu | 6.00 cm |
| Waga produktu | 0.42 kg |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | sieciowo-bateryjne |
| Radio | FM |
| Ustawianie częstotliwości | automatyczne |
| Liczba zapamiętywanych stacji | 20 |
| Złącza | minijack |
| Funkcje | budzenie radiem, budzenie sygnałem, funkcja drzemki, funkcja podwójnego alarmu |
| Cechy dodatkowe | wyświetlacz LCD |
| Załączone wyposażenie | Instrukcja obsługi |
| Kod producenta | 76-4902-00 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85279200 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 05e8acfe-6479-444b-9c6c-ee11f77770e5
Podobne wyszukiwania
Radia Poznań
 
(107)
Radia Warszawa
 
(91)
Radia Kraków
 
(52)
Radia Piła
 
(37)
Radia Wrocław
 
(35)
Radia Chęciny
 
(34)
Radia Łódź
 
(25)
Radia Szczecin
 
(21)
Radia Gdańsk
 
(18)
Radia Rzeszów
 
(17)
Radia Bydgoszcz
 
(12)
Radia Łysomice
 
(11)
Radia Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Radia Mielec
 
(10)
Radia Lublin
 
(10)
Radia Białystok
 
(9)
Radia Żagań
 
(9)
Radia Chorzów
 
(8)
Radia Gdynia
 
(7)
Radia Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Radia Toruń
 
(7)
Radia Jaryszów
 
(7)
Radia Sosnowiec
 
(7)
Radia Oborniki
 
(7)
Radia Słupsk
 
(7)
Radia Wadowice
 
(7)
Radia Radom
 
(6)
Radia Końskie
 
(6)
Radia Rybnik
 
(6)
Radia Częstochowa
 
(6)
Radia Przyłęki
 
(6)
Radia Włocławek
 
(6)
Radia Kozienice
 
(6)
Radia Zamość
 
(5)
Radia Bytom
 
(5)
Radia Ruda Śląska
 
(5)
Radia Gliwice
 
(5)
Radia Ostrołęka
 
(5)
Radia Lubliniec
 
(5)
Radia Otwock
 
(5)
Radia Kielce
 
(5)
Radia Konin
 
(4)
Radia Świdnica
 
(4)
Radia Łomża
 
(4)
Radia Iłowa
 
(4)
Radia Katowice
 
(4)
Radia Kędzierzyn-Koźle
 
(4)
Radia Biała Podlaska
 
(4)
Radia Olsztyn
 
(4)
Radia Piaseczno
 
(4)
Radia Wałbrzych
 
(4)
Radia Chojnice
 
(4)
Radia Płock
 
(4)
Radia Zielona Góra
 
(4)
Radia Elbląg
 
(4)
Radia Żyrardów
 
(4)
Radia Siedlce
 
(4)
Radia Wieluń
 
(4)
Radia Przemyśl
 
(4)
Radia Jarocin
 
(4)
Radia Olkusz
 
(4)
Radia Koszalin
 
(4)