| Stan | Bardzo dobry |
| Wiek dziecka | 6 lat + |
| Marka | MGA |
| Bohater / Bajka | Rainbow High |
| Materiał | plastik |
| Płeć | dziewczynki |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Kolor | niebieski |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Typ | zestawy |
| Rodzaj | dodatki |
| Elementy zestawu | lalka, akcesoria |
| Baterie | brak w zestawie |
| Wysokość produktu | 25.40 cm |
| Szerokość produktu | 20.32 cm |
| Głębokość produktu | 8.13 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.450 kg |
| Kod producenta | 580010 |
| Nazwa | Lamps Rainbow High Junior Fashion panenka – Skyler Bradshaw TV |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: db2454a8-ffd5-47a7-bc99-a8e4a1ad9429
Podobne wyszukiwania
Lalki modowe Warszawa
 
(447)
Lalki modowe Pruszków
 
(108)
Lalki modowe Janówek Pierwszy
 
(53)
Lalki modowe Rzeszów
 
(53)
Lalki modowe Bydgoszcz
 
(48)
Lalki modowe Gdańsk
 
(47)
Lalki modowe Reda
 
(36)
Lalki modowe Bielsko-Biała
 
(34)
Lalki modowe Lublin
 
(34)
Lalki modowe Legnica
 
(31)
Lalki modowe Mysłowice
 
(30)
Lalki modowe Słupsk
 
(29)
Lalki modowe Inowrocław
 
(28)
Lalki modowe Kazimierza Wielka
 
(26)
Lalki modowe Opole
 
(22)
Lalki modowe Piotrków Trybunalski
 
(20)
Lalki modowe Legionowo
 
(20)
Lalki modowe Szczecin
 
(19)
Lalki modowe Kalisz
 
(19)
Lalki modowe Zamość
 
(18)
Lalki modowe Czechowice-Dziedzice
 
(17)
Lalki modowe Chrząstowice
 
(17)
Lalki modowe Lubliniec
 
(16)
Lalki modowe Gaj
 
(16)
Lalki modowe Siedlce
 
(16)
Lalki modowe Świdnica
 
(15)
Lalki modowe Skarszewy
 
(15)
Lalki modowe Krotoszyn
 
(15)
Lalki modowe Chełm
 
(14)
Lalki modowe Kościan
 
(12)
Lalki modowe Sosnowiec
 
(11)
Lalki modowe Szamotuły
 
(11)
Lalki modowe Sztum
 
(11)
Lalki modowe Ostrzeszów
 
(11)
Lalki modowe Leszno
 
(11)
Lalki modowe Tarnów
 
(10)
Lalki modowe Jelenia Góra
 
(10)
Lalki modowe Dąbrowa Górnicza
 
(10)
Lalki modowe Kikół-Wieś
 
(10)
Lalki modowe Jabłonna
 
(9)
Lalki modowe Gliwice
 
(9)
Lalki modowe Objazda
 
(9)
Lalki modowe Tczew
 
(9)
Lalki modowe Komorniki
 
(9)
Lalki modowe Zgierz
 
(8)
Lalki modowe Włocławek
 
(8)
Lalki modowe Wołów
 
(8)
Lalki modowe Pabianice
 
(8)
Lalki modowe Połomia
 
(8)
Lalki modowe Będzinko
 
(8)
Lalki modowe Mochowo
 
(8)
Lalki modowe Kielce
 
(7)
Lalki modowe Łochowo
 
(7)
Lalki modowe Ostrowsko
 
(7)
Lalki modowe Nowy Targ
 
(7)
Lalki modowe Jarosław
 
(7)
Lalki modowe Żary
 
(7)
Lalki modowe Bochnia
 
(6)
Lalki modowe Radomsko
 
(6)
Lalki modowe Olkusz
 
(6)
Lalki modowe Brwinów
 
(6)
Lalki modowe Radom
 
(6)
Lalki modowe Ścinawa
 
(6)
Lalki modowe Tuchów
 
(6)
Lalki modowe Golina
 
(6)
Lalki modowe Świnoujście
 
(6)
Lalki modowe Hajduki Nyskie
 
(6)
Lalki modowe Otwock
 
(5)
Lalki modowe Radoszyce
 
(5)
Lalki modowe Radziechowy
 
(5)
Lalki modowe Szczecinek
 
(5)
Lalki modowe Złoczew
 
(5)
Lalki modowe Krosno
 
(5)
Lalki modowe Sieradz
 
(5)
Lalki modowe Dobczyce
 
(5)
Lalki modowe Puławy
 
(5)
Lalki modowe Zduńska Wola
 
(5)
Lalki modowe Elbląg
 
(5)
Lalki modowe Chynów
 
(4)
Lalki modowe Zawiercie
 
(4)
Lalki modowe Ełk
 
(4)
Lalki modowe Konin
 
(4)
Lalki modowe Nowa Sól
 
(4)
Lalki modowe Otrębusy
 
(4)
Lalki modowe Mikołów
 
(4)
Lalki modowe Zduny
 
(4)
Lalki modowe Koronowo
 
(4)
Lalki modowe Przemyśl
 
(4)
Lalki modowe Nowa Wieś
 
(4)
Lalki modowe Solarnia
 
(4)
Lalki modowe Tarnowskie Góry
 
(4)
Lalki modowe Sulęcin
 
(4)
Lalki modowe Skierniewice
 
(4)
Lalki modowe Łopuszno
 
(4)
Lalki modowe Palędzie
 
(4)
Lalki modowe Białobrzegi
 
(4)