| Stan | Nowy |
| Wiek dziecka | 6 lat + |
| Marka | MGA |
| Bohater / Bajka | Rainbow High |
| Materiał | plastik |
| Płeć | dziewczynki |
| Efekty | wibracje |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Elementy zestawu | STOJAK UBRANKA GRZEBYK |
| Baterie | brak w zestawie |
| Wysokość produktu | 30.48 cm |
| Szerokość produktu | 30.48 cm |
| Głębokość produktu | 8.13 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.000 kg |
| Kolor | pomarańczowy |
| Kod producenta | 578284 |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 6 |
| Typ | zestawy |
| Nazwa | Rainbow High SH Trunk Show |
| Rodzaj | dodatki |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ab62de26-5664-412c-acf3-a6c66b7fcbc9
Podobne wyszukiwania
Lalki modowe Warszawa
 
(428)
Lalki modowe Pruszków
 
(123)
Lalki modowe Rzeszów
 
(102)
Lalki modowe Janówek Pierwszy
 
(49)
Lalki modowe Bydgoszcz
 
(48)
Lalki modowe Gdańsk
 
(47)
Lalki modowe Bielsko-Biała
 
(37)
Lalki modowe Reda
 
(36)
Lalki modowe Lublin
 
(34)
Lalki modowe Kazimierza Wielka
 
(33)
Lalki modowe Legnica
 
(32)
Lalki modowe Słupsk
 
(30)
Lalki modowe Mysłowice
 
(30)
Lalki modowe Inowrocław
 
(28)
Lalki modowe Szczecin
 
(21)
Lalki modowe Legionowo
 
(20)
Lalki modowe Piotrków Trybunalski
 
(20)
Lalki modowe Opole
 
(20)
Lalki modowe Skarszewy
 
(19)
Lalki modowe Dobczyce
 
(18)
Lalki modowe Czechowice-Dziedzice
 
(18)
Lalki modowe Zamość
 
(17)
Lalki modowe Gaj
 
(16)
Lalki modowe Lubliniec
 
(16)
Lalki modowe Świdnica
 
(15)
Lalki modowe Leszno
 
(14)
Lalki modowe Chełm
 
(14)
Lalki modowe Kalisz
 
(12)
Lalki modowe Granowo
 
(12)
Lalki modowe Siedlce
 
(12)
Lalki modowe Chrząstowice
 
(12)
Lalki modowe Ostrzeszów
 
(11)
Lalki modowe Krotoszyn
 
(11)
Lalki modowe Kościan
 
(11)
Lalki modowe Szamotuły
 
(11)
Lalki modowe Jelenia Góra
 
(10)
Lalki modowe Połomia
 
(10)
Lalki modowe Gliwice
 
(10)
Lalki modowe Sosnowiec
 
(10)
Lalki modowe Kikół-Wieś
 
(10)
Lalki modowe Tarnów
 
(9)
Lalki modowe Sztum
 
(9)
Lalki modowe Dąbrowa Górnicza
 
(9)
Lalki modowe Jabłonna
 
(9)
Lalki modowe Tczew
 
(9)
Lalki modowe Komorniki
 
(9)
Lalki modowe Objazda
 
(9)
Lalki modowe Zgierz
 
(8)
Lalki modowe Kielce
 
(8)
Lalki modowe Mochowo
 
(8)
Lalki modowe Pabianice
 
(8)
Lalki modowe Wołów
 
(8)
Lalki modowe Będzinko
 
(8)
Lalki modowe Żary
 
(7)
Lalki modowe Jarosław
 
(7)
Lalki modowe Łochowo
 
(7)
Lalki modowe Wodzisław Śląski
 
(7)
Lalki modowe Włocławek
 
(7)
Lalki modowe Olkusz
 
(7)
Lalki modowe Tuchów
 
(6)
Lalki modowe Ścinawa
 
(6)
Lalki modowe Brwinów
 
(6)
Lalki modowe Bochnia
 
(6)
Lalki modowe Golina
 
(6)
Lalki modowe Radom
 
(6)
Lalki modowe Nowy Targ
 
(6)
Lalki modowe Hajduki Nyskie
 
(6)
Lalki modowe Świnoujście
 
(6)
Lalki modowe Zduńska Wola
 
(6)
Lalki modowe Radomsko
 
(6)
Lalki modowe Elbląg
 
(6)
Lalki modowe Otwock
 
(5)
Lalki modowe Puławy
 
(5)
Lalki modowe Złoczew
 
(5)
Lalki modowe Ostrowsko
 
(5)
Lalki modowe Szczecinek
 
(5)
Lalki modowe Radziechowy
 
(5)
Lalki modowe Radoszyce
 
(5)
Lalki modowe Sieradz
 
(5)
Lalki modowe Krosno
 
(5)
Lalki modowe Nowa Wieś
 
(4)
Lalki modowe Ełk
 
(4)
Lalki modowe Solarnia
 
(4)
Lalki modowe Sulęcin
 
(4)
Lalki modowe Chynów
 
(4)
Lalki modowe Nowa Sól
 
(4)
Lalki modowe Konin
 
(4)
Lalki modowe Białobrzegi
 
(4)
Lalki modowe Palędzie
 
(4)
Lalki modowe Otrębusy
 
(4)
Lalki modowe Mikołów
 
(4)
Lalki modowe Łopuszno
 
(4)
Lalki modowe Piekary Śląskie
 
(4)
Lalki modowe Skierniewice
 
(4)
Lalki modowe Zduny
 
(4)
Lalki modowe Przemyśl
 
(4)