| Stan | Nowy |
| Wiek dziecka | 4 lata + |
| Marka | MGA |
| Bohater / Bajka | Rainbow High |
| Materiał | plastik |
| Płeć | dziewczynki |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Elementy zestawu | STOJAK UBRANKA lalka |
| Wysokość produktu | 30.48 cm |
| Szerokość produktu | 30.48 cm |
| Głębokość produktu | 8.13 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.000 kg |
| Kolor | szary |
| Kod producenta | 580782 |
| Minimalny wiek dziecka | 4 |
| Typ | zestawy |
| Model | Bay Tidechaser |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4cb2931b-2684-475b-a5f8-b3bf56bf29ff
Podobne wyszukiwania
Lalki modowe Warszawa
 
(445)
Lalki modowe Pruszków
 
(109)
Lalki modowe Janówek Pierwszy
 
(53)
Lalki modowe Rzeszów
 
(53)
Lalki modowe Bydgoszcz
 
(48)
Lalki modowe Gdańsk
 
(47)
Lalki modowe Reda
 
(36)
Lalki modowe Bielsko-Biała
 
(34)
Lalki modowe Lublin
 
(34)
Lalki modowe Legnica
 
(31)
Lalki modowe Mysłowice
 
(30)
Lalki modowe Słupsk
 
(29)
Lalki modowe Inowrocław
 
(28)
Lalki modowe Kazimierza Wielka
 
(27)
Lalki modowe Opole
 
(22)
Lalki modowe Legionowo
 
(20)
Lalki modowe Piotrków Trybunalski
 
(20)
Lalki modowe Szczecin
 
(20)
Lalki modowe Kalisz
 
(19)
Lalki modowe Zamość
 
(18)
Lalki modowe Lubliniec
 
(18)
Lalki modowe Czechowice-Dziedzice
 
(17)
Lalki modowe Chrząstowice
 
(17)
Lalki modowe Gaj
 
(16)
Lalki modowe Siedlce
 
(16)
Lalki modowe Krotoszyn
 
(15)
Lalki modowe Skarszewy
 
(15)
Lalki modowe Świdnica
 
(15)
Lalki modowe Chełm
 
(14)
Lalki modowe Kościan
 
(12)
Lalki modowe Ostrzeszów
 
(11)
Lalki modowe Szamotuły
 
(11)
Lalki modowe Sztum
 
(11)
Lalki modowe Sosnowiec
 
(11)
Lalki modowe Leszno
 
(11)
Lalki modowe Jelenia Góra
 
(10)
Lalki modowe Kikół-Wieś
 
(10)
Lalki modowe Dąbrowa Górnicza
 
(10)
Lalki modowe Objazda
 
(9)
Lalki modowe Komorniki
 
(9)
Lalki modowe Tarnów
 
(9)
Lalki modowe Tczew
 
(9)
Lalki modowe Gliwice
 
(9)
Lalki modowe Jabłonna
 
(9)
Lalki modowe Zgierz
 
(8)
Lalki modowe Mochowo
 
(8)
Lalki modowe Połomia
 
(8)
Lalki modowe Włocławek
 
(8)
Lalki modowe Będzinko
 
(8)
Lalki modowe Pabianice
 
(8)
Lalki modowe Wołów
 
(8)
Lalki modowe Żary
 
(7)
Lalki modowe Nowy Targ
 
(7)
Lalki modowe Jarosław
 
(7)
Lalki modowe Kielce
 
(7)
Lalki modowe Łochowo
 
(7)
Lalki modowe Ostrowsko
 
(7)
Lalki modowe Tuchów
 
(6)
Lalki modowe Brwinów
 
(6)
Lalki modowe Radomsko
 
(6)
Lalki modowe Radom
 
(6)
Lalki modowe Hajduki Nyskie
 
(6)
Lalki modowe Świnoujście
 
(6)
Lalki modowe Golina
 
(6)
Lalki modowe Bochnia
 
(6)
Lalki modowe Ścinawa
 
(6)
Lalki modowe Olkusz
 
(6)
Lalki modowe Sieradz
 
(5)
Lalki modowe Otwock
 
(5)
Lalki modowe Złoczew
 
(5)
Lalki modowe Krosno
 
(5)
Lalki modowe Radziechowy
 
(5)
Lalki modowe Dobczyce
 
(5)
Lalki modowe Puławy
 
(5)
Lalki modowe Zduńska Wola
 
(5)
Lalki modowe Radoszyce
 
(5)
Lalki modowe Szczecinek
 
(5)
Lalki modowe Elbląg
 
(5)
Lalki modowe Chynów
 
(4)
Lalki modowe Skierniewice
 
(4)
Lalki modowe Nowa Sól
 
(4)
Lalki modowe Solarnia
 
(4)
Lalki modowe Mikołów
 
(4)
Lalki modowe Tarnowskie Góry
 
(4)
Lalki modowe Konin
 
(4)
Lalki modowe Koronowo
 
(4)
Lalki modowe Przemyśl
 
(4)
Lalki modowe Nowa Wieś
 
(4)
Lalki modowe Palędzie
 
(4)
Lalki modowe Łopuszno
 
(4)
Lalki modowe Otrębusy
 
(4)
Lalki modowe Białobrzegi
 
(4)
Lalki modowe Zduny
 
(4)
Lalki modowe Ełk
 
(4)
Lalki modowe Sulęcin
 
(4)
Lalki modowe Zawiercie
 
(4)