| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Rainbow |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | SRX |
| Moc | 895.00 W |
| Rodzaj zbiornika na kurz | pojemnik |
| Pojemność zbiornika na kurz | 2.00 l |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 2.50 l |
| Pojemność zbiornika na brudną wodę | 2.50 l |
| Filtr | Hepa |
| Funkcje | odkurzanie na sucho i mokro, pranie, regulacja mocy ssania, zbieranie płynów |
| Zasięg pracy | 10.00 m |
| Konstrukcja | gumowe kółka |
| Załączone wyposażenie | SZCZOTKA POWER NOZZLE SRX |
| Szerokość produktu | 38.00 cm |
| Wysokość produktu | 49.00 cm |
| Głębokość produktu | 45.00 cm |
| Waga produktu | 10.00 kg |
| Rodzaj | wodny |
| Kod producenta | RBSRX |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 18.000 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 4c895ded-4c00-404f-a903-e828a984fb7f
Podobne wyszukiwania
Odkurzacze wodne i piorące Warszawa
 
(39)
Odkurzacze wodne i piorące Kraków
 
(31)
Odkurzacze wodne i piorące Ostrołęka
 
(24)
Odkurzacze wodne i piorące Łódź
 
(15)
Odkurzacze wodne i piorące Bytów
 
(14)
Odkurzacze wodne i piorące Poznań
 
(12)
Odkurzacze wodne i piorące Choroń
 
(11)
Odkurzacze wodne i piorące Bydgoszcz
 
(7)
Odkurzacze wodne i piorące Gdańsk
 
(7)
Odkurzacze wodne i piorące Nowy Sącz
 
(6)
Odkurzacze wodne i piorące Chorzów
 
(6)
Odkurzacze wodne i piorące Olsztyn
 
(5)
Odkurzacze wodne i piorące Białystok
 
(5)
Odkurzacze wodne i piorące Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Odkurzacze wodne i piorące Wrocław
 
(5)
Odkurzacze wodne i piorące Ząbki
 
(4)
Odkurzacze wodne i piorące Nidek
 
(4)
Odkurzacze wodne i piorące Gdynia
 
(4)
Odkurzacze wodne i piorące Tychy
 
(4)
Odkurzacze wodne i piorące Szczecin
 
(4)
Odkurzacze wodne i piorące Gliwice
 
(4)
Odkurzacze wodne i piorące Radom
 
(4)
Odkurzacze wodne i piorące Gostyń
 
(4)