| Stan | Nowy |
| Marka | bez marki |
| Materiał | Grafit |
| Kolor | biały |
| Balans | na główkę (powyżej 36 cm) |
| Układ strun | 14 x 18 |
| EAN (GTIN) | 8718836540431 |
| Model | V.LITE 125 |
| Kod producenta | EYE-V-125-SS-W25 |
| Długość | 27.00 " |
| Waga | 125.00 g |
| Wielkość główki | 477.00 cm² |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7884ba19-d765-4cb6-a95a-253640224f13
Podobne wyszukiwania
Rakiety Bolesławiec
 
(14)
Rakiety Warszawa
 
(7)