| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Head |
| Model | Boom Pro |
| Kod producenta | 230104-s30 |
| Materiał | Grafit |
| Rozmiar rączki | L3 |
| Długość | 27.00 " |
| Waga | 310.00 g |
| Kolor | zielony |
| Balans | na rączkę (poniżej 32 cm) |
| Układ strun | 16 x 19 |
| Wielkość główki | 630.00 cm² |
| Kod taryfy celnej | 95065100 |
O przedmiocie
Oferta: a155bcf3-e582-4d9c-b5d2-b5d0df170e7d
Podobne wyszukiwania
Rakiety Warszawa
 
(109)
Rakiety Poznań
 
(34)
Rakiety Kielce
 
(23)
Rakiety Wrocław
 
(22)
Rakiety Kraków
 
(17)
Rakiety Świętne
 
(17)
Rakiety Czernica
 
(15)
Rakiety Gdańsk
 
(14)
Rakiety Świdnica
 
(14)
Rakiety Wschowa
 
(12)
Rakiety Sosnowiec
 
(10)
Rakiety Katowice
 
(9)
Rakiety Toruń
 
(8)
Rakiety Szczecin
 
(7)
Rakiety Łódź
 
(7)
Rakiety Lubachów
 
(7)
Rakiety Babiak
 
(6)
Rakiety Międzyzdroje
 
(6)
Rakiety Jarocin
 
(5)
Rakiety Tarnów
 
(5)
Rakiety Piotrków Trybunalski
 
(5)
Rakiety Płock
 
(5)
Rakiety Skwierzyna
 
(5)
Rakiety Zamość
 
(5)
Rakiety Słubice
 
(5)
Rakiety Sokolniki-Las
 
(5)
Rakiety Sarcz
 
(4)
Rakiety Gdynia
 
(4)
Rakiety Libiąż
 
(4)
Rakiety Piaseczno
 
(4)
Rakiety Brześć Kujawski
 
(4)
Rakiety Nowy Sącz
 
(4)
Rakiety Słupsk
 
(4)
Rakiety Opole
 
(4)
Rakiety Bydgoszcz
 
(4)
Rakiety Ceradz Kościelny
 
(4)
Rakiety Gostyń
 
(4)
Rakiety Sieradz
 
(4)