| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Inna marka |
| Płeć | Dziewczynki |
| Fason | ramoneska |
| Zapięcie | zamek |
| Długość | do bioder |
| Wiek dziecka | brak informacji |
| Kolor | czarny |
| Materiał dominujący | skóra ekologiczna |
| Sezon | wiosenny, jesienny |
| Rękaw | długi rękaw |
| Cechy dodatkowe | marszczenia |
| Szerokość w ramionach | 12 cm |
| Szerokość pod pachami | 36 cm |
| Długość rękawa | 42 cm |
| Szerokość na dole produktu | 32 cm |
| Długość całkowita | 44 cm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: ceabf909-d045-457c-8ae4-f14a89163d74
Podobne wyszukiwania
Kurtki, płaszcze Warszawa
 
(1856)
Kurtki, płaszcze Lublin
 
(542)
Kurtki, płaszcze Sosnowiec
 
(230)
Kurtki, płaszcze Kielce
 
(135)
Kurtki, płaszcze Zamość
 
(86)
Kurtki, płaszcze Elbląg
 
(75)
Kurtki, płaszcze Gliwice
 
(71)
Kurtki, płaszcze Ostrów Wielkopolski
 
(57)
Kurtki, płaszcze Jelenia Góra
 
(50)
Kurtki, płaszcze Zgierz
 
(48)
Kurtki, płaszcze Łuków
 
(44)
Kurtki, płaszcze Opole
 
(43)
Kurtki, płaszcze Legionowo
 
(42)
Kurtki, płaszcze Mikołów
 
(39)
Kurtki, płaszcze Przemyśl
 
(37)
Kurtki, płaszcze Nowy Targ
 
(34)
Kurtki, płaszcze Skierniewice
 
(33)
Kurtki, płaszcze Grabówka
 
(32)
Kurtki, płaszcze Mysłowice
 
(32)
Kurtki, płaszcze Plewiska
 
(31)
Kurtki, płaszcze Puławy
 
(29)
Kurtki, płaszcze Stargard
 
(27)
Kurtki, płaszcze Prochowice
 
(24)
Kurtki, płaszcze Myślenice
 
(24)
Kurtki, płaszcze Koło
 
(23)
Kurtki, płaszcze Celestynów
 
(23)
Kurtki, płaszcze Siemianowice Śląskie
 
(23)
Kurtki, płaszcze Limanowa
 
(23)
Kurtki, płaszcze Grodzisk Mazowiecki
 
(22)
Kurtki, płaszcze Jarosław
 
(22)
Kurtki, płaszcze Ełk
 
(21)
Kurtki, płaszcze Jelcz-Laskowice
 
(20)
Kurtki, płaszcze Krotoszyn
 
(20)
Kurtki, płaszcze Józefów
 
(19)
Kurtki, płaszcze Ropczyce
 
(19)
Kurtki, płaszcze Siemiatycze
 
(19)
Kurtki, płaszcze Obrowo
 
(18)
Kurtki, płaszcze Będzin
 
(17)
Kurtki, płaszcze Wałcz
 
(17)
Kurtki, płaszcze Czaniec
 
(17)
Kurtki, płaszcze Wadowice
 
(16)
Kurtki, płaszcze Milicz
 
(16)
Kurtki, płaszcze Wiślica
 
(16)
Kurtki, płaszcze Góra
 
(16)
Kurtki, płaszcze Płońsk
 
(16)
Kurtki, płaszcze Żywiec
 
(16)
Kurtki, płaszcze Kobyłka
 
(16)
Kurtki, płaszcze Kamienna Góra
 
(15)
Kurtki, płaszcze Morąg
 
(15)
Kurtki, płaszcze Hrubieszów
 
(15)
Kurtki, płaszcze Jabłonna
 
(15)
Kurtki, płaszcze Wągrowiec
 
(14)
Kurtki, płaszcze Zgorzała
 
(14)
Kurtki, płaszcze Tuszyn
 
(14)
Kurtki, płaszcze Staw
 
(13)
Kurtki, płaszcze Szczecinek
 
(13)
Kurtki, płaszcze Bochnia
 
(13)
Kurtki, płaszcze Kobylin
 
(13)
Kurtki, płaszcze Zalasowa
 
(13)
Kurtki, płaszcze Myszków
 
(13)
Kurtki, płaszcze Roczyny
 
(13)
Kurtki, płaszcze Rakoniewice
 
(13)
Kurtki, płaszcze Żernica
 
(12)
Kurtki, płaszcze Kłodzko
 
(12)
Kurtki, płaszcze Dobczyce
 
(12)
Kurtki, płaszcze Brzozów
 
(12)
Kurtki, płaszcze Karczmiska Drugie
 
(11)
Kurtki, płaszcze Wołów
 
(11)
Kurtki, płaszcze Brwinów
 
(11)
Kurtki, płaszcze Opalenica
 
(11)
Kurtki, płaszcze Braniewo
 
(11)
Kurtki, płaszcze Ustroń
 
(10)
Kurtki, płaszcze Maków Podhalański
 
(10)
Kurtki, płaszcze Mogilany
 
(10)
Kurtki, płaszcze Wieniec
 
(10)
Kurtki, płaszcze Łosice
 
(10)
Kurtki, płaszcze Gryfice
 
(10)
Kurtki, płaszcze Drwalew
 
(10)
Kurtki, płaszcze Chełmiec
 
(10)
Kurtki, płaszcze Kotlin
 
(9)
Kurtki, płaszcze Łęczna
 
(9)
Kurtki, płaszcze Pieńków
 
(9)
Kurtki, płaszcze Ostrów Mazowiecka
 
(9)
Kurtki, płaszcze Łąka Prudnicka
 
(9)
Kurtki, płaszcze Stryszawa
 
(9)
Kurtki, płaszcze Dziembówko
 
(9)
Kurtki, płaszcze Tarnowo Podgórne
 
(9)
Kurtki, płaszcze Olsztynek
 
(8)
Kurtki, płaszcze Ropa
 
(8)
Kurtki, płaszcze Podwilk
 
(8)
Kurtki, płaszcze Maciejów
 
(8)
Kurtki, płaszcze Koluszki
 
(8)
Kurtki, płaszcze Strażów
 
(8)
Kurtki, płaszcze Wielkie Oczy
 
(8)
Kurtki, płaszcze Krasnystaw
 
(8)
Kurtki, płaszcze Kluczbork
 
(8)