| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Rational |
| Rodzaj | piec kowekcyjno-parowy |
| Model | SCC WE |
| Moc | 19000.00 W |
| Liczba poziomów | 10 |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Zasilanie | 400 V |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5be59a7f-24ca-479f-9148-0d7559c0f45d
Podobne wyszukiwania
Piece konwekcyjno parowe Warszawa
 
(26)
Piece konwekcyjno parowe Poznań
 
(14)
Piece konwekcyjno parowe Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Piece konwekcyjno parowe Wrocław
 
(9)
Piece konwekcyjno parowe Dynów
 
(8)
Piece konwekcyjno parowe Rzeszów
 
(8)
Piece konwekcyjno parowe Wieprz
 
(6)
Piece konwekcyjno parowe Kraków
 
(6)
Piece konwekcyjno parowe Koleczkowo
 
(5)
Piece konwekcyjno parowe Mszana Dolna
 
(5)
Piece konwekcyjno parowe Zielona Góra
 
(5)
Piece konwekcyjno parowe Łódź
 
(5)
Piece konwekcyjno parowe Prochowice
 
(5)
Piece konwekcyjno parowe Lublin
 
(4)
Piece konwekcyjno parowe Gdynia
 
(4)
Piece konwekcyjno parowe Gryfice
 
(4)