| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Razer |
| Model | Barracuda X |
| Kolor | czarny |
| Kod producenta | RZ04-04430100-R3M1 |
| Regulacja głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 50 h |
| Czas pracy | 50 h |
| Zasięg | 10 m |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 16.30 cm |
| Wysokość produktu | 18.60 cm |
| Głębokość produktu | 8.40 cm |
| Waga produktu | 250.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.670 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2250703c-9272-4458-9fc9-759263f1b369
Podobne wyszukiwania
Słuchawki bezprzewodowe Warszawa
 
(115)
Słuchawki bezprzewodowe Kraków
 
(40)
Słuchawki bezprzewodowe Wrocław
 
(37)
Słuchawki bezprzewodowe Gdańsk
 
(28)
Słuchawki bezprzewodowe Łódź
 
(25)
Słuchawki bezprzewodowe Poznań
 
(23)
Słuchawki bezprzewodowe Turek
 
(18)
Słuchawki bezprzewodowe Lublin
 
(16)
Słuchawki bezprzewodowe Katowice
 
(14)
Słuchawki bezprzewodowe Rzeszów
 
(14)
Słuchawki bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Tychy
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Radom
 
(12)
Słuchawki bezprzewodowe Szczecin
 
(12)
Słuchawki bezprzewodowe Białystok
 
(11)
Słuchawki bezprzewodowe Piekary Śląskie
 
(8)
Słuchawki bezprzewodowe Płock
 
(8)
Słuchawki bezprzewodowe Kielce
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Tarnowo Podgórne
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Mirów Stary
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Ciechanów
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Piaseczno
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Olsztyn
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Gliwice
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Częstochowa
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Gdynia
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Bolesławiec
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Kępno
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Wysoka
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Wągrowiec
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Legnica
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Wałbrzych
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Słupsk
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Końskie
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Gidle
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Suwałki
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Elbląg
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Porosły
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Stąporków
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Bielsko-Biała
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Sosnowiec
 
(4)