| Stan | Bardzo dobry |
| Regulacja głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Model | BlackShark V2 |
| Kod producenta | RZ04-03230100-R3M1 |
| Impedancja | 32 Ω |
| Długość przewodu | 1.80 m |
| Cechy dodatkowe | Przewodowa |
| Załączone wyposażenie | Słuchawki, opakowanie |
| Waga produktu | 262.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.620 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f44b2768-2ce1-4c04-80ce-edd0bf8f0981
Podobne wyszukiwania
Słuchawki przewodowe Warszawa
 
(182)
Słuchawki przewodowe Kraków
 
(79)
Słuchawki przewodowe Wrocław
 
(63)
Słuchawki przewodowe Poznań
 
(42)
Słuchawki przewodowe Łódź
 
(36)
Słuchawki przewodowe Gdańsk
 
(26)
Słuchawki przewodowe Rzeszów
 
(25)
Słuchawki przewodowe Lublin
 
(22)
Słuchawki przewodowe Wysoka
 
(17)
Słuchawki przewodowe Katowice
 
(16)
Słuchawki przewodowe Bydgoszcz
 
(16)
Słuchawki przewodowe Szczecin
 
(16)
Słuchawki przewodowe Białystok
 
(15)
Słuchawki przewodowe Kielce
 
(14)
Słuchawki przewodowe Gdynia
 
(12)
Słuchawki przewodowe Siedlce
 
(11)
Słuchawki przewodowe Bielsko-Biała
 
(11)
Słuchawki przewodowe Wieliczka
 
(10)
Słuchawki przewodowe Rybnik
 
(10)
Słuchawki przewodowe Zabrze
 
(10)
Słuchawki przewodowe Zielona Góra
 
(10)
Słuchawki przewodowe Trzebnica
 
(9)
Słuchawki przewodowe Łomnica
 
(9)
Słuchawki przewodowe Toruń
 
(9)
Słuchawki przewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(9)
Słuchawki przewodowe Wałbrzych
 
(8)
Słuchawki przewodowe Piekary Śląskie
 
(8)
Słuchawki przewodowe Elbląg
 
(8)
Słuchawki przewodowe Tczew
 
(7)
Słuchawki przewodowe Tarnów
 
(7)
Słuchawki przewodowe Legionowo
 
(7)
Słuchawki przewodowe Zamość
 
(7)
Słuchawki przewodowe Rogóźno
 
(7)
Słuchawki przewodowe Gliwice
 
(7)
Słuchawki przewodowe Radom
 
(6)
Słuchawki przewodowe Częstochowa
 
(6)
Słuchawki przewodowe Wieluń
 
(6)
Słuchawki przewodowe Olecko
 
(6)
Słuchawki przewodowe Legnica
 
(6)
Słuchawki przewodowe Chorzów
 
(6)
Słuchawki przewodowe Mielec
 
(6)
Słuchawki przewodowe Piaseczno
 
(5)
Słuchawki przewodowe Bytom
 
(5)
Słuchawki przewodowe Koszalin
 
(5)
Słuchawki przewodowe Sosnowiec
 
(5)
Słuchawki przewodowe Tychy
 
(5)
Słuchawki przewodowe Opole
 
(5)
Słuchawki przewodowe Pabianice
 
(5)
Słuchawki przewodowe Przemyśl
 
(5)
Słuchawki przewodowe Gniezno
 
(5)
Słuchawki przewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Słuchawki przewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Słuchawki przewodowe Ruda Śląska
 
(5)
Słuchawki przewodowe Otwock
 
(5)
Słuchawki przewodowe Suwałki
 
(5)
Słuchawki przewodowe Zduńska Wola
 
(5)
Słuchawki przewodowe Kruszyn
 
(4)
Słuchawki przewodowe Grabówka
 
(4)
Słuchawki przewodowe Władysławowo
 
(4)
Słuchawki przewodowe Tarnowskie Góry
 
(4)
Słuchawki przewodowe Lubartów
 
(4)
Słuchawki przewodowe Jaworzno
 
(4)
Słuchawki przewodowe Nysa
 
(4)
Słuchawki przewodowe Srebrowo
 
(4)
Słuchawki przewodowe Sanok
 
(4)
Słuchawki przewodowe Chodzież
 
(4)
Słuchawki przewodowe Nowy Sącz
 
(4)
Słuchawki przewodowe Sochaczew
 
(4)
Słuchawki przewodowe Kalisz
 
(4)
Słuchawki przewodowe Oleśnica
 
(4)
Słuchawki przewodowe Blachownia
 
(4)
Słuchawki przewodowe Słupsk
 
(4)
Słuchawki przewodowe Koszęcin
 
(4)
Słuchawki przewodowe Biała Podlaska
 
(4)
Słuchawki przewodowe Raszków
 
(4)
Słuchawki przewodowe Dębica
 
(4)
Słuchawki przewodowe Żory
 
(4)
Słuchawki przewodowe Sieradz
 
(4)
Słuchawki przewodowe Kędzierzyn-Koźle
 
(4)
Słuchawki przewodowe Brzozów
 
(4)
Słuchawki przewodowe Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Słuchawki przewodowe Ludwin
 
(4)
Słuchawki przewodowe Myszków
 
(4)
Słuchawki przewodowe Środa Wielkopolska
 
(4)