| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Razer |
| Model | inny |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość produktu | 2.50 cm |
| Wysokość produktu | 5.30 cm |
| Głębokość produktu | 6.40 cm |
| Waga produktu | 180.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.180 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 15 h |
| Kod producenta | RZ12-03820300-R3G1 |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 16 Ω |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7819fc5f-05fe-438d-b692-2688e647852e
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(942)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(163)
Bezprzewodowe Lublin
 
(115)
Bezprzewodowe Kielce
 
(73)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(48)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(47)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(41)
Bezprzewodowe Opole
 
(36)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(32)
Bezprzewodowe Zamość
 
(30)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(24)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(22)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(14)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(14)
Bezprzewodowe Ełk
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(13)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(12)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(10)
Bezprzewodowe Łuków
 
(10)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(10)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(9)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(8)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(8)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(7)
Bezprzewodowe Tczew
 
(6)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(6)
Bezprzewodowe Stargard
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(6)
Bezprzewodowe Rozprza
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Morąg
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Gubin
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Bolechowice
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Syców
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)