| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | czarny |
| Marka | Razer |
| Rodzaj zestawu | 2.1 |
| Sterowanie | pilot na kablu |
| Złącza | wejście optyczne, USB typ A, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm), wejście minijack 3,5 mm |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Moc głośników (RMS) | 45 W |
| Moc subwoofera (RMS) | 150 W |
| Moc szczytowa | 300 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10 kg |
| Model | Nommo Pro |
| Zakres częstotliwości | 25 Hz, 2000 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bb099e80-a5ee-4175-a065-28fabcd684f1
Podobne wyszukiwania
Głośniki Warszawa
 
(108)
Głośniki Poznań
 
(64)
Głośniki Kraków
 
(53)
Głośniki Godziesze Małe
 
(50)
Głośniki Wrocław
 
(44)
Głośniki Gorzów Wielkopolski
 
(35)
Głośniki Łódź
 
(29)
Głośniki Gdańsk
 
(27)
Głośniki Radom
 
(17)
Głośniki Katowice
 
(16)
Głośniki Szczecin
 
(15)
Głośniki Zabrze
 
(14)
Głośniki Kielce
 
(13)
Głośniki Rzeszów
 
(12)
Głośniki Bydgoszcz
 
(11)
Głośniki Toruń
 
(10)
Głośniki Częstochowa
 
(10)
Głośniki Trzebiatów
 
(10)
Głośniki Tarnobrzeg
 
(10)
Głośniki Lublin
 
(9)
Głośniki Opole
 
(9)
Głośniki Słupsk
 
(8)
Głośniki Gdynia
 
(8)
Głośniki Wieliczka
 
(7)
Głośniki Jasło
 
(7)
Głośniki Zamość
 
(6)
Głośniki Tomice
 
(6)
Głośniki Olsztyn
 
(6)
Głośniki Bytom
 
(6)
Głośniki Olkusz
 
(6)
Głośniki Koszalin
 
(6)
Głośniki Stargard
 
(6)
Głośniki Jarosław
 
(6)
Głośniki Zielona Góra
 
(5)
Głośniki Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Głośniki Ciechanów
 
(5)
Głośniki Tarnowskie Góry
 
(5)
Głośniki Sosnowiec
 
(5)
Głośniki Piła
 
(5)
Głośniki Pabianice
 
(5)
Głośniki Włocławek
 
(5)
Głośniki Nowy Sącz
 
(5)
Głośniki Wólka Kosowska
 
(5)
Głośniki Ruda Śląska
 
(5)
Głośniki Płock
 
(5)
Głośniki Piaseczno
 
(5)
Głośniki Międzychód
 
(5)
Głośniki Zawiercie
 
(5)
Głośniki Chorzów
 
(5)
Głośniki Tarnów
 
(4)
Głośniki Kalisz
 
(4)
Głośniki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Głośniki Suwałki
 
(4)
Głośniki Świdnik Mały
 
(4)
Głośniki Konin
 
(4)
Głośniki Morąg
 
(4)
Głośniki Wadowice
 
(4)
Głośniki Rumia
 
(4)
Głośniki Pyrzyce
 
(4)
Głośniki Przemyśl
 
(4)
Głośniki Adelin
 
(4)
Głośniki Mielec
 
(4)
Głośniki Wałbrzych
 
(4)
Głośniki Rybnik
 
(4)
Głośniki Kowalewo Pomorskie
 
(4)
Głośniki Białystok
 
(4)
Głośniki Gliwice
 
(4)