| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | realme |
| Model telefonu | 11 5G |
| Kod producenta | RMX3780 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6941764420243 |
| Kolor | czarny |
| Szerokość | 76.00 mm |
| Wysokość | 166.00 mm |
| Głębokość | 9.00 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.72 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 393 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Oferta: 8595246d-b0fd-4df3-a6a9-7feb8f50f3f7
Podobne wyszukiwania
11 5G Warszawa
 
(3367)
11 5G Ełk
 
(596)
11 5G Kielce
 
(457)
11 5G Lublin
 
(451)
11 5G Gliwice
 
(224)
11 5G Opole
 
(140)
11 5G Sosnowiec
 
(119)
11 5G Elbląg
 
(99)
11 5G Piaseczno
 
(92)
11 5G Zamość
 
(89)
11 5G Siemianowice Śląskie
 
(83)
11 5G Ostrów Wielkopolski
 
(78)
11 5G Jelenia Góra
 
(64)
11 5G Legionowo
 
(52)
11 5G Przemyśl
 
(51)
11 5G Zgierz
 
(49)
11 5G Mysłowice
 
(47)
11 5G Wadowice
 
(44)
11 5G Opoka-Kolonia
 
(41)
11 5G Jarosław
 
(41)
11 5G Żywiec
 
(40)
11 5G Poniatowa
 
(40)
11 5G Stargard
 
(40)
11 5G Będzin
 
(40)
11 5G Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
11 5G Mikołów
 
(36)
11 5G Puławy
 
(35)
11 5G Wągrowiec
 
(30)
11 5G Sierpc
 
(29)
11 5G Bochnia
 
(28)
11 5G Łuków
 
(28)
11 5G Morąg
 
(27)
11 5G Szczecinek
 
(26)
11 5G Kobyłka
 
(26)
11 5G Nowy Targ
 
(26)
11 5G Kamienna Góra
 
(26)
11 5G Kłodzko
 
(26)
11 5G Brzozów
 
(25)
11 5G Skierniewice
 
(24)
11 5G Chodzież
 
(21)
11 5G Głubczyce
 
(21)
11 5G Brwinów
 
(20)
11 5G Jabłonna
 
(20)
11 5G Koło
 
(20)
11 5G Myszków
 
(20)
11 5G Szczyrk
 
(19)
11 5G Limanowa
 
(19)
11 5G Paczków
 
(18)
11 5G Krotoszyn
 
(18)
11 5G Mszana Dolna
 
(18)
11 5G Łęczyca
 
(18)
11 5G Rydułtowy
 
(18)
11 5G Janów Lubelski
 
(17)
11 5G Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
11 5G Myślenice
 
(17)
11 5G Syców
 
(16)
11 5G Wyrazów
 
(16)
11 5G Stary Sącz
 
(16)
11 5G Ostrów Mazowiecka
 
(16)
11 5G Białogard
 
(15)
11 5G Chełmno
 
(15)
11 5G Płońsk
 
(15)
11 5G Hrubieszów
 
(15)
11 5G Bogdaniec
 
(14)
11 5G Libertów
 
(14)
11 5G Zarszyn
 
(14)
11 5G Plewiska
 
(13)
11 5G Kluczbork
 
(13)
11 5G Ustroń
 
(13)
11 5G Pruszcz
 
(12)
11 5G Słupca
 
(12)
11 5G Łosice
 
(12)
11 5G Krasnystaw
 
(12)
11 5G Lubsko
 
(12)
11 5G Czaplinek
 
(12)
11 5G Daleszyce
 
(12)
11 5G Łęczna
 
(11)
11 5G Zambrów
 
(11)
11 5G Ropczyce
 
(11)
11 5G Ząbkowice Śląskie
 
(11)
11 5G Skwierzyna
 
(11)
11 5G Józefów
 
(10)
11 5G Gryfice
 
(10)
11 5G Borówiec
 
(10)
11 5G Koluszki
 
(10)
11 5G Sosnowica
 
(10)
11 5G Wołów
 
(10)
11 5G Braniewo
 
(10)
11 5G Opalenica
 
(10)
11 5G Sulęcin
 
(10)
11 5G Szynwałd
 
(10)
11 5G Bukowno
 
(9)
11 5G Włodawa
 
(9)
11 5G Komorniki
 
(9)
11 5G Stęszew
 
(9)
11 5G Góra
 
(9)