| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | REALME 12 5G 256 GREEN |
| Marka | Realme |
| Model telefonu | 12 5G |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6941764428171 |
| Kolor | zielony |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 77.00 mm |
| Wysokość | 166.00 mm |
| Głębokość | 7.69 mm |
| Waga | 188.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.400 kg |
| Przekątna ekranu | 6.72 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 391 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Częstotliwość procesora | 2.60 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Układ graficzny | Mali-G57 MC2 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik geometryczny, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 300 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c50b9df0-7656-4417-a43b-813740636ccc
Podobne wyszukiwania
12 5G Warszawa
 
(3432)
12 5G Ełk
 
(599)
12 5G Kielce
 
(447)
12 5G Lublin
 
(435)
12 5G Gliwice
 
(224)
12 5G Opole
 
(143)
12 5G Sosnowiec
 
(119)
12 5G Elbląg
 
(101)
12 5G Zamość
 
(86)
12 5G Siemianowice Śląskie
 
(84)
12 5G Ostrów Wielkopolski
 
(81)
12 5G Jelenia Góra
 
(62)
12 5G Legionowo
 
(53)
12 5G Przemyśl
 
(49)
12 5G Zgierz
 
(47)
12 5G Mysłowice
 
(46)
12 5G Wadowice
 
(44)
12 5G Poniatowa
 
(44)
12 5G Jarosław
 
(42)
12 5G Opoka-Kolonia
 
(41)
12 5G Żywiec
 
(41)
12 5G Stargard
 
(41)
12 5G Będzin
 
(41)
12 5G Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
12 5G Puławy
 
(36)
12 5G Mikołów
 
(35)
12 5G Wągrowiec
 
(31)
12 5G Łuków
 
(29)
12 5G Kamienna Góra
 
(29)
12 5G Sierpc
 
(29)
12 5G Bochnia
 
(27)
12 5G Morąg
 
(27)
12 5G Kłodzko
 
(26)
12 5G Brzozów
 
(25)
12 5G Kobyłka
 
(25)
12 5G Szczecinek
 
(24)
12 5G Nowy Targ
 
(23)
12 5G Skierniewice
 
(23)
12 5G Koło
 
(21)
12 5G Chodzież
 
(21)
12 5G Głubczyce
 
(21)
12 5G Szczyrk
 
(20)
12 5G Myszków
 
(20)
12 5G Brwinów
 
(19)
12 5G Rydułtowy
 
(19)
12 5G Paczków
 
(18)
12 5G Jabłonna
 
(18)
12 5G Limanowa
 
(18)
12 5G Łęczyca
 
(18)
12 5G Płońsk
 
(17)
12 5G Wyrazów
 
(17)
12 5G Krotoszyn
 
(17)
12 5G Stary Sącz
 
(17)
12 5G Janów Lubelski
 
(17)
12 5G Myślenice
 
(17)
12 5G Syców
 
(16)
12 5G Mszana Dolna
 
(16)
12 5G Ostrów Mazowiecka
 
(16)
12 5G Białogard
 
(15)
12 5G Chełmno
 
(15)
12 5G Hrubieszów
 
(15)
12 5G Bogdaniec
 
(15)
12 5G Gryfice
 
(14)
12 5G Lubsko
 
(14)
12 5G Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
12 5G Zarszyn
 
(14)
12 5G Plewiska
 
(13)
12 5G Ustroń
 
(13)
12 5G Libertów
 
(13)
12 5G Pruszcz
 
(12)
12 5G Łęczna
 
(12)
12 5G Krasnystaw
 
(12)
12 5G Czaplinek
 
(12)
12 5G Daleszyce
 
(12)
12 5G Kluczbork
 
(12)
12 5G Łosice
 
(11)
12 5G Borówiec
 
(11)
12 5G Zambrów
 
(11)
12 5G Słupca
 
(11)
12 5G Wołów
 
(11)
12 5G Ropczyce
 
(11)
12 5G Braniewo
 
(11)
12 5G Skwierzyna
 
(11)
12 5G Niwiska
 
(10)
12 5G Zelów
 
(10)
12 5G Józefów
 
(10)
12 5G Drwalew
 
(10)
12 5G Sosnowica
 
(10)
12 5G Komorniki
 
(10)
12 5G Szynwałd
 
(10)
12 5G Ząbkowice Śląskie
 
(10)
12 5G Sulęcin
 
(10)
12 5G Piekoszów
 
(10)
12 5G Bukowno
 
(10)
12 5G Włodawa
 
(9)
12 5G Góra
 
(9)