| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Realme |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Model telefonu | 12 Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2412 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 695 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 6941764422513 |
| Kod producenta | RMX3842 |
| Szerokość | 74.02 mm |
| Wysokość | 161.47 mm |
| Głębokość | 8.75 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.560 kg |
| Przekątna ekranu | 6.70 " |
| Gęstość pikseli | 394 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 710 |
| Maksymalny czas czuwania | 995 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bf6e4abc-71c6-4026-9244-7ef24c237d31
Podobne wyszukiwania
12 Pro Warszawa
 
(3662)
12 Pro Ełk
 
(608)
12 Pro Kielce
 
(482)
12 Pro Lublin
 
(428)
12 Pro Gliwice
 
(228)
12 Pro Siemianowice Śląskie
 
(155)
12 Pro Opole
 
(151)
12 Pro Sosnowiec
 
(123)
12 Pro Elbląg
 
(110)
12 Pro Zamość
 
(89)
12 Pro Ostrów Wielkopolski
 
(83)
12 Pro Jelenia Góra
 
(60)
12 Pro Mysłowice
 
(56)
12 Pro Stargard
 
(53)
12 Pro Legionowo
 
(51)
12 Pro Przemyśl
 
(49)
12 Pro Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
12 Pro Wadowice
 
(47)
12 Pro Puławy
 
(46)
12 Pro Poniatowa
 
(44)
12 Pro Zgierz
 
(43)
12 Pro Mikołów
 
(43)
12 Pro Będzin
 
(42)
12 Pro Opoka-Kolonia
 
(41)
12 Pro Żywiec
 
(40)
12 Pro Jarosław
 
(38)
12 Pro Wągrowiec
 
(35)
12 Pro Kłodzko
 
(29)
12 Pro Kobyłka
 
(29)
12 Pro Sierpc
 
(29)
12 Pro Bochnia
 
(28)
12 Pro Łuków
 
(28)
12 Pro Kamienna Góra
 
(28)
12 Pro Skierniewice
 
(27)
12 Pro Morąg
 
(27)
12 Pro Nowy Targ
 
(24)
12 Pro Szczecinek
 
(23)
12 Pro Brzozów
 
(23)
12 Pro Myszków
 
(22)
12 Pro Głubczyce
 
(22)
12 Pro Pruszcz
 
(21)
12 Pro Szczyrk
 
(21)
12 Pro Wyrazów
 
(21)
12 Pro Chodzież
 
(21)
12 Pro Brwinów
 
(20)
12 Pro Koło
 
(20)
12 Pro Drwalew
 
(19)
12 Pro Rydułtowy
 
(19)
12 Pro Mszana Dolna
 
(18)
12 Pro Płońsk
 
(18)
12 Pro Paczków
 
(18)
12 Pro Łęczyca
 
(18)
12 Pro Krotoszyn
 
(17)
12 Pro Janów Lubelski
 
(17)
12 Pro Myślenice
 
(17)
12 Pro Ostrów Mazowiecka
 
(16)
12 Pro Chełmno
 
(15)
12 Pro Bogdaniec
 
(15)
12 Pro Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
12 Pro Syców
 
(14)
12 Pro Łosice
 
(14)
12 Pro Gryfice
 
(14)
12 Pro Lubsko
 
(14)
12 Pro Ząbkowice Śląskie
 
(14)
12 Pro Niwiska
 
(14)
12 Pro Zarszyn
 
(13)
12 Pro Plewiska
 
(13)
12 Pro Libertów
 
(13)
12 Pro Jabłonna
 
(12)
12 Pro Józefów
 
(12)
12 Pro Stary Sącz
 
(12)
12 Pro Czaplinek
 
(12)
12 Pro Krasnystaw
 
(12)
12 Pro Słupca
 
(11)
12 Pro Łęczna
 
(11)
12 Pro Włodawa
 
(11)
12 Pro Borówiec
 
(11)
12 Pro Wołów
 
(11)
12 Pro Braniewo
 
(11)
12 Pro Kluczbork
 
(11)
12 Pro Skwierzyna
 
(11)
12 Pro Wałcz
 
(10)
12 Pro Zambrów
 
(10)
12 Pro Sosnowica
 
(10)
12 Pro Daleszyce
 
(10)
12 Pro Ustroń
 
(10)
12 Pro Góra
 
(10)
12 Pro Milicz
 
(10)
12 Pro Sulęcin
 
(10)
12 Pro Piekoszów
 
(10)
12 Pro Bukowno
 
(9)
12 Pro Zelów
 
(9)
12 Pro Tarnowo Podgórne
 
(9)
12 Pro Komorniki
 
(9)
12 Pro Ropczyce
 
(9)
12 Pro Stęszew
 
(9)