| Stan | Nowy |
| Marka | Realme |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | 16 Pro+ |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | złoty |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | HDR |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| System operacyjny | Android |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| EAN (GTIN) | 6941764482883 |
| Kod producenta | 6941764482883 |
| Szerokość | 76.27 mm |
| Wysokość | 162.45 mm |
| Głębokość | 8.49 mm |
| Waga | 198.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.800 kg |
| Przekątna ekranu | 6.83 " |
| Gęstość pikseli | 453 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 200.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 7000 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e261fb69-b247-43b2-9742-3fcf427c3c1b
Podobne wyszukiwania
16 Pro+ Warszawa
 
(3494)
16 Pro+ Ełk
 
(616)
16 Pro+ Kielce
 
(465)
16 Pro+ Lublin
 
(458)
16 Pro+ Gliwice
 
(230)
16 Pro+ Opole
 
(151)
16 Pro+ Sosnowiec
 
(132)
16 Pro+ Elbląg
 
(110)
16 Pro+ Siemianowice Śląskie
 
(106)
16 Pro+ Zamość
 
(88)
16 Pro+ Ostrów Wielkopolski
 
(75)
16 Pro+ Jelenia Góra
 
(59)
16 Pro+ Mysłowice
 
(54)
16 Pro+ Stargard
 
(54)
16 Pro+ Przemyśl
 
(52)
16 Pro+ Legionowo
 
(49)
16 Pro+ Wadowice
 
(47)
16 Pro+ Zgierz
 
(45)
16 Pro+ Drwalew
 
(45)
16 Pro+ Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
16 Pro+ Jarosław
 
(42)
16 Pro+ Poniatowa
 
(42)
16 Pro+ Opoka-Kolonia
 
(41)
16 Pro+ Puławy
 
(41)
16 Pro+ Żywiec
 
(40)
16 Pro+ Mikołów
 
(39)
16 Pro+ Wągrowiec
 
(35)
16 Pro+ Będzin
 
(34)
16 Pro+ Kobyłka
 
(31)
16 Pro+ Kamienna Góra
 
(30)
16 Pro+ Sierpc
 
(30)
16 Pro+ Brzozów
 
(29)
16 Pro+ Morąg
 
(28)
16 Pro+ Bochnia
 
(27)
16 Pro+ Łuków
 
(26)
16 Pro+ Skierniewice
 
(25)
16 Pro+ Kłodzko
 
(25)
16 Pro+ Nowy Targ
 
(24)
16 Pro+ Szczecinek
 
(23)
16 Pro+ Głubczyce
 
(23)
16 Pro+ Myszków
 
(22)
16 Pro+ Mszana Dolna
 
(21)
16 Pro+ Szczyrk
 
(21)
16 Pro+ Pruszcz
 
(21)
16 Pro+ Wyrazów
 
(21)
16 Pro+ Chodzież
 
(21)
16 Pro+ Paczków
 
(20)
16 Pro+ Rydułtowy
 
(19)
16 Pro+ Brwinów
 
(18)
16 Pro+ Łęczyca
 
(18)
16 Pro+ Krotoszyn
 
(18)
16 Pro+ Płońsk
 
(18)
16 Pro+ Janów Lubelski
 
(17)
16 Pro+ Koło
 
(17)
16 Pro+ Myślenice
 
(17)
16 Pro+ Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
16 Pro+ Ostrów Mazowiecka
 
(16)
16 Pro+ Chełmno
 
(15)
16 Pro+ Stary Sącz
 
(15)
16 Pro+ Limanowa
 
(15)
16 Pro+ Niwiska
 
(14)
16 Pro+ Syców
 
(14)
16 Pro+ Łosice
 
(14)
16 Pro+ Gryfice
 
(14)
16 Pro+ Zarszyn
 
(13)
16 Pro+ Białogard
 
(13)
16 Pro+ Łęczna
 
(13)
16 Pro+ Hrubieszów
 
(13)
16 Pro+ Plewiska
 
(13)
16 Pro+ Bogdaniec
 
(13)
16 Pro+ Daleszyce
 
(13)
16 Pro+ Libertów
 
(13)
16 Pro+ Jabłonna
 
(12)
16 Pro+ Józefów
 
(12)
16 Pro+ Krasnystaw
 
(12)
16 Pro+ Czaplinek
 
(12)
16 Pro+ Ząbkowice Śląskie
 
(12)
16 Pro+ Słupca
 
(11)
16 Pro+ Borówiec
 
(11)
16 Pro+ Kluczbork
 
(11)
16 Pro+ Braniewo
 
(11)
16 Pro+ Skwierzyna
 
(11)
16 Pro+ Zambrów
 
(10)
16 Pro+ Wołów
 
(10)
16 Pro+ Sosnowica
 
(10)
16 Pro+ Ustroń
 
(10)
16 Pro+ Milicz
 
(10)
16 Pro+ Sulęcin
 
(10)
16 Pro+ Piekoszów
 
(10)
16 Pro+ Bukowno
 
(9)
16 Pro+ Wałcz
 
(9)
16 Pro+ Tarnowo Podgórne
 
(9)
16 Pro+ Włodawa
 
(9)
16 Pro+ Ropczyce
 
(9)
16 Pro+ Komorniki
 
(9)
16 Pro+ Przeczyce
 
(9)