| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Realme |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model telefonu | 8 5G |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2400 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G95 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, QZSS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 6941399047228 |
| Kod producenta | RMX3241 |
| Szerokość | 75.40 mm |
| Wysokość | 162.30 mm |
| Głębokość | 9.40 mm |
| Waga | 196.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.530 kg |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Gęstość pikseli | 405 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | Mali-G57 MC2 |
| Maksymalny czas czuwania | 995 h |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 412fdf59-abe9-48dc-896c-aa89bb8d55de
Podobne wyszukiwania
realme Warszawa
 
(3432)
realme Ełk
 
(599)
realme Kielce
 
(447)
realme Lublin
 
(435)
realme Gliwice
 
(224)
realme Opole
 
(143)
realme Sosnowiec
 
(119)
realme Elbląg
 
(101)
realme Zamość
 
(86)
realme Siemianowice Śląskie
 
(84)
realme Ostrów Wielkopolski
 
(81)
realme Jelenia Góra
 
(62)
realme Legionowo
 
(53)
realme Przemyśl
 
(49)
realme Zgierz
 
(47)
realme Mysłowice
 
(46)
realme Wadowice
 
(44)
realme Poniatowa
 
(44)
realme Jarosław
 
(42)
realme Opoka-Kolonia
 
(41)
realme Żywiec
 
(41)
realme Stargard
 
(41)
realme Będzin
 
(41)
realme Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
realme Puławy
 
(36)
realme Mikołów
 
(35)
realme Wągrowiec
 
(31)
realme Łuków
 
(29)
realme Kamienna Góra
 
(29)
realme Sierpc
 
(29)
realme Bochnia
 
(27)
realme Morąg
 
(27)
realme Kłodzko
 
(26)
realme Brzozów
 
(25)
realme Kobyłka
 
(25)
realme Szczecinek
 
(24)
realme Nowy Targ
 
(23)
realme Skierniewice
 
(23)
realme Koło
 
(21)
realme Chodzież
 
(21)
realme Głubczyce
 
(21)
realme Szczyrk
 
(20)
realme Myszków
 
(20)
realme Brwinów
 
(19)
realme Rydułtowy
 
(19)
realme Paczków
 
(18)
realme Jabłonna
 
(18)
realme Limanowa
 
(18)
realme Łęczyca
 
(18)
realme Płońsk
 
(17)
realme Wyrazów
 
(17)
realme Krotoszyn
 
(17)
realme Stary Sącz
 
(17)
realme Janów Lubelski
 
(17)
realme Myślenice
 
(17)
realme Syców
 
(16)
realme Mszana Dolna
 
(16)
realme Ostrów Mazowiecka
 
(16)
realme Białogard
 
(15)
realme Chełmno
 
(15)
realme Hrubieszów
 
(15)
realme Bogdaniec
 
(15)
realme Gryfice
 
(14)
realme Lubsko
 
(14)
realme Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
realme Zarszyn
 
(14)
realme Plewiska
 
(13)
realme Ustroń
 
(13)
realme Libertów
 
(13)
realme Pruszcz
 
(12)
realme Łęczna
 
(12)
realme Krasnystaw
 
(12)
realme Czaplinek
 
(12)
realme Daleszyce
 
(12)
realme Kluczbork
 
(12)
realme Łosice
 
(11)
realme Borówiec
 
(11)
realme Zambrów
 
(11)
realme Słupca
 
(11)
realme Wołów
 
(11)
realme Ropczyce
 
(11)
realme Braniewo
 
(11)
realme Skwierzyna
 
(11)
realme Niwiska
 
(10)
realme Zelów
 
(10)
realme Józefów
 
(10)
realme Drwalew
 
(10)
realme Sosnowica
 
(10)
realme Komorniki
 
(10)
realme Szynwałd
 
(10)
realme Ząbkowice Śląskie
 
(10)
realme Sulęcin
 
(10)
realme Piekoszów
 
(10)
realme Bukowno
 
(10)
realme Włodawa
 
(9)
realme Góra
 
(9)