| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Mesko |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Funkcje urządzenia | podtrzymywanie temperatury |
| Funkcje gotowania | podgrzewanie |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Bezpieczeństwo | zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Certyfikaty zgodności | WEEE, CE |
| Model | AD6406 |
| Moc | 1000.00 W |
| Pojemność | 1.500 l |
| EAN (GTIN) | 5902934838900 |
| Liczba programów | 2 |
| Cechy dodatkowe | 2 funkcje: gotowanie i utrzymywanie ciepła |
| Załączone wyposażenie | Pojemnik na ryż |
| Szerokość produktu | 25.00 cm |
| Wysokość produktu | 21.00 cm |
| Głębokość produktu | 23.00 cm |
| Waga produktu | 2.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.460 kg |
| Kod producenta | MS 6411 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d5addc93-ddbf-404f-80e2-6582603ccb48
Podobne wyszukiwania
Multicookery i garnki elektryczne Warszawa
 
(56)
Multicookery i garnki elektryczne Kraków
 
(26)
Multicookery i garnki elektryczne Wrocław
 
(21)
Multicookery i garnki elektryczne Kielce
 
(16)
Multicookery i garnki elektryczne Łódź
 
(14)
Multicookery i garnki elektryczne Gdańsk
 
(11)
Multicookery i garnki elektryczne Poznań
 
(10)
Multicookery i garnki elektryczne Białystok
 
(8)
Multicookery i garnki elektryczne Szczecin
 
(7)
Multicookery i garnki elektryczne Sosnowiec
 
(6)
Multicookery i garnki elektryczne Gdynia
 
(6)
Multicookery i garnki elektryczne Częstochowa
 
(5)
Multicookery i garnki elektryczne Jaworzno
 
(5)
Multicookery i garnki elektryczne Nowy Sącz
 
(5)
Multicookery i garnki elektryczne Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Multicookery i garnki elektryczne Bielsko-Biała
 
(4)
Multicookery i garnki elektryczne Bydgoszcz
 
(4)
Multicookery i garnki elektryczne Olsztyn
 
(4)