O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Marka | Sencor |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Funkcje urządzenia | podtrzymywanie temperatury |
| Funkcje gotowania | gotowanie na parze |
| Komunikacja | minutnik, lampka kontrolna, wyświetlacz, sygnał dźwiękowy |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczny wyłącznik |
| Certyfikaty zgodności | WEEE, CE |
| Model | UWQDYS-8QZK53JUKD |
| Moc | 353.89 W |
| Pojemność | 0.630 l |
| EAN (GTIN) | 5906846059668 |
| Liczba programów | 5 |
| Cechy dodatkowe | Liczba komór: 1 st |
| Załączone wyposażenie | Pojemnik na ryż |
| Szerokość produktu | 19.00 cm |
| Wysokość produktu | 20.00 cm |
| Głębokość produktu | 19.00 cm |
| Waga produktu | 1.40 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| Kod producenta | V8W7NLP-135FD6JYG1 |
Oferta: 84b8fbba-09bb-4af9-b583-a2faa3574f1c
Podobne wyszukiwania
Multicookery i garnki elektryczne Warszawa
 
(56)
Multicookery i garnki elektryczne Kraków
 
(25)
Multicookery i garnki elektryczne Wrocław
 
(21)
Multicookery i garnki elektryczne Kielce
 
(15)
Multicookery i garnki elektryczne Łódź
 
(13)
Multicookery i garnki elektryczne Gdańsk
 
(9)
Multicookery i garnki elektryczne Poznań
 
(9)
Multicookery i garnki elektryczne Białystok
 
(8)
Multicookery i garnki elektryczne Szczecin
 
(7)
Multicookery i garnki elektryczne Bydgoszcz
 
(6)
Multicookery i garnki elektryczne Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Multicookery i garnki elektryczne Sosnowiec
 
(6)
Multicookery i garnki elektryczne Częstochowa
 
(5)
Multicookery i garnki elektryczne Gdynia
 
(5)
Multicookery i garnki elektryczne Jelenia Góra
 
(5)
Multicookery i garnki elektryczne Nowy Sącz
 
(4)
Multicookery i garnki elektryczne Jaworzno
 
(4)
Multicookery i garnki elektryczne Bielsko-Biała
 
(4)
Multicookery i garnki elektryczne Katowice
 
(4)
Multicookery i garnki elektryczne Olsztyn
 
(4)
Multicookery i garnki elektryczne Dąbrowa Górnicza
 
(4)