| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Bowers & Wilkins |
| Model | B&W ASW608 |
| Szerokość produktu | 26 cm |
| Wysokość produktu | 26 cm |
| Głębokość produktu | 33 cm |
| Waga produktu | 9 kg |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | aktywny |
| Średnica głośnika niskotonowego | 200 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 200 Hz |
| Moc znamionowa RMS | 200 W |
| Funkcje | automatyczne włączenie, regulacja częstotliwości odcięcia, skokowa regulacja fazy |
| Kod producenta | ASW 608 |
| Stan opakowania | oryginalne |
O przedmiocie
Oferta: 165b6c2b-2be0-4d42-a5a0-24d9dd0a8513
Podobne wyszukiwania
Subwoofery Poznań
 
(21)
Subwoofery Kielce
 
(15)
Subwoofery Zielona Góra
 
(14)
Subwoofery Lublin
 
(11)
Subwoofery Kraków
 
(11)
Subwoofery Konstantynów Łódzki
 
(10)
Subwoofery Godziesze Małe
 
(9)
Subwoofery Łódź
 
(9)
Subwoofery Warszawa
 
(7)
Subwoofery Gdańsk
 
(7)
Subwoofery Gliwice
 
(7)
Subwoofery Kamionka
 
(6)
Subwoofery Wrocław
 
(6)
Subwoofery Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Subwoofery Legnica
 
(5)
Subwoofery Gorzupia
 
(5)
Subwoofery Piła
 
(4)
Subwoofery Bytom
 
(4)
Subwoofery Katowice
 
(4)
Subwoofery Opole
 
(4)