| Stan | Nowy |
| Marka | Inna marka |
| Rodzaj | przednia |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał dominujący | nylon |
| Zapięcie | zamek błyskawiczny |
| Montaż | na ramę |
| Cechy dodatkowe | wodoszczelność, wzmocnione szwy |
| Kod producenta | TORBA ROWEROWA NA RAMĘ ROWERU TELEFON |
| Model | SAKWA NA ROWER Z ODCZEPIANYM ETUI NA TELEFON 7,2" |
| Pojemność | 3.00 l |
| Waga | 350 g |
| Szerokość produktu | 15.00 cm |
| Wysokość | 13.00 cm |
| Głębokość produktu | 23.00 cm |
| Liczba komór | 2 |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.400 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f75d8b18-a21c-4c6a-ad48-8dec1c28612f
Podobne wyszukiwania
Sakwy rowerowe Warszawa
 
(53)
Sakwy rowerowe Kraków
 
(30)
Sakwy rowerowe Wrocław
 
(23)
Sakwy rowerowe Inowrocław
 
(20)
Sakwy rowerowe Grybów
 
(19)
Sakwy rowerowe Częstochowa
 
(16)
Sakwy rowerowe Gdańsk
 
(15)
Sakwy rowerowe Poznań
 
(14)
Sakwy rowerowe Katowice
 
(12)
Sakwy rowerowe Rumia
 
(11)
Sakwy rowerowe Łódź
 
(10)
Sakwy rowerowe Wołów
 
(9)
Sakwy rowerowe Lublin
 
(9)
Sakwy rowerowe Niepołomice
 
(8)
Sakwy rowerowe Bydgoszcz
 
(8)
Sakwy rowerowe Białystok
 
(8)
Sakwy rowerowe Suwałki
 
(8)
Sakwy rowerowe Kielce
 
(6)
Sakwy rowerowe Sosnowiec
 
(6)
Sakwy rowerowe Otwock
 
(6)
Sakwy rowerowe Czosnówka
 
(6)
Sakwy rowerowe Szczecin
 
(5)
Sakwy rowerowe Koszalin
 
(5)
Sakwy rowerowe Gdynia
 
(5)
Sakwy rowerowe Opole
 
(5)
Sakwy rowerowe Działdowo
 
(5)
Sakwy rowerowe Rzeszów
 
(5)
Sakwy rowerowe Tomaszów Mazowiecki
 
(5)
Sakwy rowerowe Zawiercie
 
(4)
Sakwy rowerowe Błonie
 
(4)
Sakwy rowerowe Maciejowice
 
(4)
Sakwy rowerowe Włocławek
 
(4)
Sakwy rowerowe Radom
 
(4)
Sakwy rowerowe Zielona Góra
 
(4)
Sakwy rowerowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Sakwy rowerowe Sandomierz
 
(4)
Sakwy rowerowe Ostrołęka
 
(4)
Sakwy rowerowe Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Sakwy rowerowe Tarnobrzeg
 
(4)
Sakwy rowerowe Kalisz
 
(4)