| Stan | Nowy |
| Wysokość | 48 cm |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Pojemność | 26 l |
| Model | ECODIVER |
| Głębokość (krótszy bok) | 23 cm |
| Szerokość (dłuższy bok) | 35 cm |
| Kolor | inny kolor |
| Marka | Samsonite |
| Nazwa koloru producenta | Blue Nights |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9d46dc97-d26e-434a-893a-9d4239ea44ef
Podobne wyszukiwania
Pozostałe Warszawa
 
(49)
Pozostałe Poznań
 
(36)
Pozostałe Lublin
 
(19)
Pozostałe Bolesławiec
 
(14)
Pozostałe Białystok
 
(11)
Pozostałe Bydgoszcz
 
(10)
Pozostałe Wrocław
 
(9)
Pozostałe Kraków
 
(9)
Pozostałe Szczecin
 
(8)
Pozostałe Oława
 
(7)
Pozostałe Łódź
 
(7)
Pozostałe Gliwice
 
(6)
Pozostałe Gołcza
 
(6)
Pozostałe Gdańsk
 
(6)
Pozostałe Bielsko-Biała
 
(5)
Pozostałe Zielona Góra
 
(5)
Pozostałe Gdynia
 
(5)
Pozostałe Brodnica
 
(5)
Pozostałe Chorzów
 
(5)
Pozostałe Lubowidz
 
(4)
Pozostałe Chojnice
 
(4)
Pozostałe Toruń
 
(4)
Pozostałe Kutno
 
(4)
Pozostałe Ostrów Wielkopolski
 
(4)