| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Samsung |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 1920 x 1080 |
| Kolor | biały |
| Złącza | USB typ C, HDMI |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Funkcje | korekcja zniekształceń |
| Wbudowane głośniki | tak |
| Rozdzielczość maksymalna (px) | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Model | Freestyle SP-LSP3BLAXXE |
| Jasność lampy (ANSI) | 550 lm |
| EAN (GTIN) | 5905255758476 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| Szerokość produktu | 10.40 cm |
| Wysokość produktu | 17.20 cm |
| Głębokość produktu | 9.50 cm |
| Waga produktu | 0.80 kg |
| Moc lampy | 50 W |
| Żywotność lampy w trybie normalnym | 20000 h |
| Pobór mocy | 50 W |
| Maksymalna wielkość obrazu | 100 " |
| Kontrast (x:1) | 100000 |
| Kod producenta | SP-LSP3BLAXXE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cb3a3b92-e7b0-4a74-ac4b-44a54e254c6a
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(240)
Urządzenia Gdańsk
 
(169)
Urządzenia Kraków
 
(77)
Urządzenia Wrocław
 
(76)
Urządzenia Poznań
 
(61)
Urządzenia Łódź
 
(44)
Urządzenia Szczecin
 
(20)
Urządzenia Białystok
 
(19)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(16)
Urządzenia Rzeszów
 
(16)
Urządzenia Gdynia
 
(14)
Urządzenia Kobyłka
 
(13)
Urządzenia Częstochowa
 
(12)
Urządzenia Rybnik
 
(12)
Urządzenia Kielce
 
(11)
Urządzenia Katowice
 
(10)
Urządzenia Toruń
 
(10)
Urządzenia Nowy Sącz
 
(10)
Urządzenia Konin
 
(9)
Urządzenia Legnica
 
(9)
Urządzenia Lublin
 
(9)
Urządzenia Gliwice
 
(9)
Urządzenia Bytom
 
(9)
Urządzenia Sosnowiec
 
(8)
Urządzenia Olsztyn
 
(8)
Urządzenia Słupsk
 
(8)
Urządzenia Zielona Góra
 
(8)
Urządzenia Radom
 
(7)
Urządzenia Brzesko
 
(7)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Zabrze
 
(7)
Urządzenia Płock
 
(7)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Urządzenia Pasym
 
(7)
Urządzenia Opole
 
(7)
Urządzenia Zakręt
 
(7)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(6)
Urządzenia Brzeg
 
(6)
Urządzenia Koszalin
 
(6)
Urządzenia Stargard
 
(6)
Urządzenia Strzelce Opolskie
 
(6)
Urządzenia Ełk
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Pruszków
 
(6)
Urządzenia Tychy
 
(6)
Urządzenia Limanowa
 
(5)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(5)
Urządzenia Inowrocław
 
(5)
Urządzenia Masłomiąca
 
(5)
Urządzenia Wieliczka
 
(5)
Urządzenia Starogard Gdański
 
(5)
Urządzenia Siedlce
 
(5)
Urządzenia Gołdap
 
(5)
Urządzenia Dawidy Bankowe
 
(5)
Urządzenia Marki
 
(5)
Urządzenia Piaseczno
 
(5)
Urządzenia Wiry
 
(5)
Urządzenia Krosno
 
(5)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Opoczno
 
(4)
Urządzenia Ruda Śląska
 
(4)
Urządzenia Oleśnica
 
(4)
Urządzenia Żyrardów
 
(4)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(4)
Urządzenia Syców
 
(4)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(4)
Urządzenia Żary
 
(4)
Urządzenia Łańcut
 
(4)
Urządzenia Krzeszowice
 
(4)
Urządzenia Łuków
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Jaworzno
 
(4)
Urządzenia Uniejów
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Porosły
 
(4)
Urządzenia Suchy Dwór
 
(4)
Urządzenia Tymbark
 
(4)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(4)
Urządzenia Wałbrzych
 
(4)
Urządzenia Września
 
(4)
Urządzenia Cieszyn
 
(4)
Urządzenia Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Urządzenia Bełchatów
 
(4)
Urządzenia Młodzieszyn
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Lubin
 
(4)
Urządzenia Słubice
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)