O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Układ klawiatury | IT (qwerty) |
| Seria procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Typ | ultrabook |
| Rozdzielczość (px) | 2880 x 1800 |
| Powłoka matrycy | antyrefleksyjna |
| Ekran dotykowy | tak |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 processor 155H |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Arc A370M Graphics |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | USB 3.0 typ A, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, HDMI |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, kamera |
| Sterowanie | klawiatura numeryczna, klawiatura podświetlana, touchpad, klawiatura |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | GALAXY BOOK4 PRO |
| Kod producenta | NP940XGK-KG1IT |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| EAN (GTIN) | 8806095501406 |
| Odświeżanie matrycy | 120 Hz |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.80 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.80 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 24.00 MB |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 63.00 Wh |
| Maksymalny czas pracy baterii | 18.00 h |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Szerokość produktu | 31.23 cm |
| Wysokość produktu | 1.16 cm |
| Głębokość produktu | 22.38 cm |
| Waga produktu | 1.23 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.290 kg |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2a618c9b-39e0-4fc5-86be-fa780d26cee3
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2254)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(92)
Laptopy Opole
 
(78)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(49)
Laptopy Elbląg
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Manowo
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)