| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Buds2 |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 2.09 cm |
| Wysokość produktu | 21.10 cm |
| Głębokość produktu | 1.70 cm |
| Waga produktu | 51.20 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.143 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | nie |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 10 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 8 h |
| Cechy dodatkowe | Bezprzewodowy |
| Załączone wyposażenie | Etui z funkcją ładowania 3 pary wkładek dousznych Kabel USB-C |
| EAN (GTIN) | 8806092538344 |
| Kod producenta | Samsung Galaxy Buds2 |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 16 Ω |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 373763d7-c5a0-4736-b2cc-3b87b21b2643
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(926)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(162)
Bezprzewodowe Lublin
 
(114)
Bezprzewodowe Kielce
 
(69)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(51)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(37)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(34)
Bezprzewodowe Zamość
 
(30)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(25)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(22)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(21)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(16)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(14)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(12)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(11)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Ełk
 
(10)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(10)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Łuków
 
(9)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Stargard
 
(6)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(6)
Bezprzewodowe Syców
 
(6)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(6)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)