| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Buds3 Pro |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Szerokość produktu | 1.71 cm |
| Wysokość produktu | 3.32 cm |
| Głębokość produktu | 2.22 cm |
| Waga produktu | 5.40 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.160 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 380 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 5 h |
| Załączone wyposażenie | Etui do ładowania |
| EAN (GTIN) | 8806095661551 |
| Kod producenta | SM-R630 |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 232a243f-7f68-4c99-b3f1-58e983c87eef
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(913)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(153)
Bezprzewodowe Lublin
 
(121)
Bezprzewodowe Kielce
 
(62)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(51)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Zamość
 
(34)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(33)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(23)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(23)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(22)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(17)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Będzin
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(11)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(11)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(10)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(10)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Parczew
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(8)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Bezprzewodowe Koło
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(7)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Myślenice
 
(6)
Bezprzewodowe Wołów
 
(6)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Gubin
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Józefów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)