| Stan | Nowy |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Buds3 Pro |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Szerokość produktu | 1.71 cm |
| Wysokość produktu | 3.32 cm |
| Głębokość produktu | 2.22 cm |
| Waga produktu | 5.40 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.160 kg |
| Czas czuwania | 380 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 5 h |
| Cechy dodatkowe | ANC |
| Załączone wyposażenie | Etui ładujące słuchawki |
| Kod producenta | SM-R630NZAAEUE |
| Impedancja | 32 Ω |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9f03c3f4-68e2-46cd-a744-faaf9257b883
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(957)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(162)
Bezprzewodowe Lublin
 
(117)
Bezprzewodowe Kielce
 
(69)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(48)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(47)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(34)
Bezprzewodowe Zamość
 
(28)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(23)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(18)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(14)
Bezprzewodowe Ełk
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(12)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(11)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Śrem
 
(9)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(6)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(6)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)