O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Buds3 |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Szerokość produktu | 18.10 cm |
| Wysokość produktu | 31.90 cm |
| Głębokość produktu | 20.40 cm |
| Waga produktu | 4.80 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.620 kg |
| Czas czuwania | 29 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 5 h |
| Cechy dodatkowe | mikrofon |
| Załączone wyposażenie | ETUI Z FUNKCJĄ ŁADOWANIA |
| Kod producenta | SM-R530NZWAEUE |
| Impedancja | 31 Ω |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d6c1ff7c-6da7-454d-ab79-09031abef37e
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(960)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(162)
Bezprzewodowe Lublin
 
(115)
Bezprzewodowe Kielce
 
(70)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(47)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(45)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(34)
Bezprzewodowe Zamość
 
(28)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(23)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(21)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(21)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(14)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Ełk
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(11)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(10)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(10)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Śrem
 
(9)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(7)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(6)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)