O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Buds FE |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 5908310581484 |
| Szerokość produktu | 1.92 cm |
| Wysokość produktu | 22.20 cm |
| Głębokość produktu | 1.71 cm |
| Waga produktu | 40.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.160 kg |
| Czas czuwania | 380 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 30 h |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Załączone wyposażenie | Etui do ładowania |
| Kod producenta | FE R400 |
| Impedancja | 1 Ω |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 4143df7e-f0ab-4144-b1f2-6158e6c9de47
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(918)
Bezprzewodowe Lublin
 
(121)
Bezprzewodowe Kielce
 
(70)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(47)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(47)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(34)
Bezprzewodowe Zamość
 
(28)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(23)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(21)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(21)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(14)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Ełk
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(11)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(11)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Śrem
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(6)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)