O przedmiocie
| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Buds2 Pro |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Kolor dominujący | szary |
| Szerokość produktu | 19.90 cm |
| Wysokość produktu | 18.70 cm |
| Głębokość produktu | 21.60 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.600 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | nie |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 200 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 8 h |
| Załączone wyposażenie | Etui ładujące słuchawki |
| EAN (GTIN) | 8806094511222 |
| Kod producenta | SM-R510 |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 16 Ω |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 0949aab3-64a8-4ecc-a8b1-55d4f1681e17
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(917)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(162)
Bezprzewodowe Lublin
 
(115)
Bezprzewodowe Kielce
 
(70)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(47)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(45)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(34)
Bezprzewodowe Zamość
 
(28)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(26)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(23)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(21)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(21)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(14)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Ełk
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(11)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(10)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(10)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Śrem
 
(9)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(7)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(6)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)