O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Buds2 |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 20.90 cm |
| Wysokość produktu | 21.10 cm |
| Głębokość produktu | 17.00 cm |
| Waga produktu | 150.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.600 kg |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 18 h |
| Czas pracy | 7 h |
| EAN (GTIN) | 8806092607200 |
| Kod producenta | GH68-53439B |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 16 Ω |
| Zawiera baterie | tak |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a8af3d1f-8635-46f9-af9f-f57f96f7f287
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(962)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(161)
Bezprzewodowe Lublin
 
(120)
Bezprzewodowe Kielce
 
(65)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(46)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(34)
Bezprzewodowe Zamość
 
(30)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(26)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(25)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(21)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(19)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(14)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(11)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Ełk
 
(10)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(10)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Łuków
 
(10)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Śrem
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(7)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(6)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)