| Stan | Nowy |
| Marka | Samsung |
| Model | inny |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 8806097985297 |
| Szerokość produktu | 5.10 cm |
| Wysokość produktu | 0.00 cm |
| Głębokość produktu | 5.10 cm |
| Waga produktu | 5.00 g |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 7 h |
| Cechy dodatkowe | ANC |
| Załączone wyposażenie | Etui ładujące słuchawki |
| Kod producenta | SM-R640NZWAEUE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 207057c5-8645-4c58-a7f8-6229777eed5f
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(954)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(164)
Bezprzewodowe Lublin
 
(121)
Bezprzewodowe Kielce
 
(70)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(46)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(46)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(34)
Bezprzewodowe Zamość
 
(28)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(24)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Ełk
 
(12)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Śrem
 
(9)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(7)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(6)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)