| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka telefonu | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Model telefonu | Galaxy S20 Plus |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło, aluminium, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 3040 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zoom, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, optyczna stabilizacja obrazu, zdjęcia seryjne, autofocus, panorama |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 4K |
| Procesor | Samsung Exynos 990 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Wi-Fi, NFC, Bluetooth |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | BeiDou, A-GPS, GPS, Galileo, GLONASS |
| Czujniki | czujnik światła, barometr, czytnik linii papilarnych, magnetometr, czujnik zbliżeniowy, czujnik pola magnetycznego (Halla), żyroskop, akcelerometr |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie, always on display, ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot), odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, zegar, kalendarz, kalkulator, przypomnienia, funkcja głośnomówiąca, latarka, dyktafon, książka telefoniczna, budzik |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kod producenta | SM-G986BZKDEUE |
| Szerokość | 73.70 mm |
| Wysokość | 161.90 mm |
| Głębokość | 7.80 mm |
| Waga | 186.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.70 " |
| Gęstość pikseli | 525 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 10.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.73 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4500 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-G77 MP11 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 800420a2-7b1f-4b3d-ab1c-940094ee5258
Podobne wyszukiwania
Galaxy S20+ Warszawa
 
(3432)
Galaxy S20+ Ełk
 
(599)
Galaxy S20+ Kielce
 
(447)
Galaxy S20+ Lublin
 
(435)
Galaxy S20+ Gliwice
 
(224)
Galaxy S20+ Opole
 
(143)
Galaxy S20+ Sosnowiec
 
(119)
Galaxy S20+ Elbląg
 
(101)
Galaxy S20+ Zamość
 
(86)
Galaxy S20+ Siemianowice Śląskie
 
(84)
Galaxy S20+ Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Galaxy S20+ Jelenia Góra
 
(62)
Galaxy S20+ Legionowo
 
(53)
Galaxy S20+ Przemyśl
 
(49)
Galaxy S20+ Zgierz
 
(47)
Galaxy S20+ Mysłowice
 
(46)
Galaxy S20+ Wadowice
 
(44)
Galaxy S20+ Poniatowa
 
(44)
Galaxy S20+ Jarosław
 
(42)
Galaxy S20+ Opoka-Kolonia
 
(41)
Galaxy S20+ Żywiec
 
(41)
Galaxy S20+ Stargard
 
(41)
Galaxy S20+ Będzin
 
(41)
Galaxy S20+ Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Galaxy S20+ Puławy
 
(36)
Galaxy S20+ Mikołów
 
(35)
Galaxy S20+ Wągrowiec
 
(31)
Galaxy S20+ Łuków
 
(29)
Galaxy S20+ Kamienna Góra
 
(29)
Galaxy S20+ Sierpc
 
(29)
Galaxy S20+ Bochnia
 
(27)
Galaxy S20+ Morąg
 
(27)
Galaxy S20+ Kłodzko
 
(26)
Galaxy S20+ Brzozów
 
(25)
Galaxy S20+ Kobyłka
 
(25)
Galaxy S20+ Szczecinek
 
(24)
Galaxy S20+ Nowy Targ
 
(23)
Galaxy S20+ Skierniewice
 
(23)
Galaxy S20+ Koło
 
(21)
Galaxy S20+ Chodzież
 
(21)
Galaxy S20+ Głubczyce
 
(21)
Galaxy S20+ Szczyrk
 
(20)
Galaxy S20+ Myszków
 
(20)
Galaxy S20+ Brwinów
 
(19)
Galaxy S20+ Rydułtowy
 
(19)
Galaxy S20+ Paczków
 
(18)
Galaxy S20+ Jabłonna
 
(18)
Galaxy S20+ Limanowa
 
(18)
Galaxy S20+ Łęczyca
 
(18)
Galaxy S20+ Płońsk
 
(17)
Galaxy S20+ Wyrazów
 
(17)
Galaxy S20+ Krotoszyn
 
(17)
Galaxy S20+ Stary Sącz
 
(17)
Galaxy S20+ Janów Lubelski
 
(17)
Galaxy S20+ Myślenice
 
(17)
Galaxy S20+ Syców
 
(16)
Galaxy S20+ Mszana Dolna
 
(16)
Galaxy S20+ Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Galaxy S20+ Białogard
 
(15)
Galaxy S20+ Chełmno
 
(15)
Galaxy S20+ Hrubieszów
 
(15)
Galaxy S20+ Bogdaniec
 
(15)
Galaxy S20+ Gryfice
 
(14)
Galaxy S20+ Lubsko
 
(14)
Galaxy S20+ Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Galaxy S20+ Zarszyn
 
(14)
Galaxy S20+ Plewiska
 
(13)
Galaxy S20+ Ustroń
 
(13)
Galaxy S20+ Libertów
 
(13)
Galaxy S20+ Pruszcz
 
(12)
Galaxy S20+ Łęczna
 
(12)
Galaxy S20+ Krasnystaw
 
(12)
Galaxy S20+ Czaplinek
 
(12)
Galaxy S20+ Daleszyce
 
(12)
Galaxy S20+ Kluczbork
 
(12)
Galaxy S20+ Łosice
 
(11)
Galaxy S20+ Borówiec
 
(11)
Galaxy S20+ Zambrów
 
(11)
Galaxy S20+ Słupca
 
(11)
Galaxy S20+ Wołów
 
(11)
Galaxy S20+ Ropczyce
 
(11)
Galaxy S20+ Braniewo
 
(11)
Galaxy S20+ Skwierzyna
 
(11)
Galaxy S20+ Niwiska
 
(10)
Galaxy S20+ Zelów
 
(10)
Galaxy S20+ Józefów
 
(10)
Galaxy S20+ Drwalew
 
(10)
Galaxy S20+ Sosnowica
 
(10)
Galaxy S20+ Komorniki
 
(10)
Galaxy S20+ Szynwałd
 
(10)
Galaxy S20+ Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Galaxy S20+ Sulęcin
 
(10)
Galaxy S20+ Piekoszów
 
(10)
Galaxy S20+ Bukowno
 
(10)
Galaxy S20+ Włodawa
 
(9)
Galaxy S20+ Góra
 
(9)