| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | Galaxy S22 Plus |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Procesor | Samsung Exynos 2200 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), magnetometr, żyroskop, barometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | tethering (hot-spot), ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN (GTIN) | 8806092881006 |
| Kod producenta | SM-S906B/DS |
| Szerokość | 75.80 mm |
| Wysokość | 157.40 mm |
| Głębokość | 7.60 mm |
| Waga | 195.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.327 kg |
| Przekątna ekranu | 6.60 " |
| Gęstość pikseli | 393 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 10.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4500 mAh |
| Układ graficzny | Samsung Xclipse 920 |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
O przedmiocie
Oferta: 78406c4f-416f-4deb-8085-84673db2a57d
Podobne wyszukiwania
Galaxy S22+ Warszawa
 
(3443)
Galaxy S22+ Ełk
 
(600)
Galaxy S22+ Kielce
 
(455)
Galaxy S22+ Lublin
 
(430)
Galaxy S22+ Gliwice
 
(230)
Galaxy S22+ Opole
 
(144)
Galaxy S22+ Sosnowiec
 
(118)
Galaxy S22+ Elbląg
 
(102)
Galaxy S22+ Zamość
 
(91)
Galaxy S22+ Siemianowice Śląskie
 
(83)
Galaxy S22+ Ostrów Wielkopolski
 
(77)
Galaxy S22+ Jelenia Góra
 
(63)
Galaxy S22+ Przemyśl
 
(50)
Galaxy S22+ Mysłowice
 
(49)
Galaxy S22+ Legionowo
 
(49)
Galaxy S22+ Zgierz
 
(46)
Galaxy S22+ Stargard
 
(46)
Galaxy S22+ Wadowice
 
(44)
Galaxy S22+ Poniatowa
 
(42)
Galaxy S22+ Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Galaxy S22+ Opoka-Kolonia
 
(41)
Galaxy S22+ Jarosław
 
(41)
Galaxy S22+ Będzin
 
(41)
Galaxy S22+ Żywiec
 
(40)
Galaxy S22+ Mikołów
 
(38)
Galaxy S22+ Puławy
 
(38)
Galaxy S22+ Wągrowiec
 
(34)
Galaxy S22+ Kamienna Góra
 
(33)
Galaxy S22+ Sierpc
 
(29)
Galaxy S22+ Łuków
 
(29)
Galaxy S22+ Bochnia
 
(27)
Galaxy S22+ Morąg
 
(27)
Galaxy S22+ Kłodzko
 
(27)
Galaxy S22+ Kobyłka
 
(26)
Galaxy S22+ Głubczyce
 
(25)
Galaxy S22+ Brzozów
 
(24)
Galaxy S22+ Skierniewice
 
(24)
Galaxy S22+ Nowy Targ
 
(22)
Galaxy S22+ Szczecinek
 
(22)
Galaxy S22+ Jabłonna
 
(21)
Galaxy S22+ Chodzież
 
(21)
Galaxy S22+ Szczyrk
 
(20)
Galaxy S22+ Koło
 
(20)
Galaxy S22+ Myszków
 
(20)
Galaxy S22+ Paczków
 
(19)
Galaxy S22+ Rydułtowy
 
(19)
Galaxy S22+ Brwinów
 
(18)
Galaxy S22+ Łęczyca
 
(18)
Galaxy S22+ Krotoszyn
 
(17)
Galaxy S22+ Stary Sącz
 
(17)
Galaxy S22+ Janów Lubelski
 
(17)
Galaxy S22+ Myślenice
 
(17)
Galaxy S22+ Mszana Dolna
 
(16)
Galaxy S22+ Wyrazów
 
(16)
Galaxy S22+ Płońsk
 
(16)
Galaxy S22+ Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Galaxy S22+ Chełmno
 
(15)
Galaxy S22+ Bogdaniec
 
(15)
Galaxy S22+ Białogard
 
(14)
Galaxy S22+ Syców
 
(14)
Galaxy S22+ Lubsko
 
(14)
Galaxy S22+ Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Galaxy S22+ Zarszyn
 
(14)
Galaxy S22+ Gryfice
 
(13)
Galaxy S22+ Plewiska
 
(13)
Galaxy S22+ Daleszyce
 
(13)
Galaxy S22+ Milicz
 
(13)
Galaxy S22+ Libertów
 
(13)
Galaxy S22+ Pruszcz
 
(12)
Galaxy S22+ Łosice
 
(12)
Galaxy S22+ Łęczna
 
(12)
Galaxy S22+ Słupca
 
(12)
Galaxy S22+ Czaplinek
 
(12)
Galaxy S22+ Wołów
 
(12)
Galaxy S22+ Kluczbork
 
(12)
Galaxy S22+ Niwiska
 
(11)
Galaxy S22+ Borówiec
 
(11)
Galaxy S22+ Drwalew
 
(11)
Galaxy S22+ Zambrów
 
(11)
Galaxy S22+ Włodawa
 
(11)
Galaxy S22+ Braniewo
 
(11)
Galaxy S22+ Ustroń
 
(11)
Galaxy S22+ Poddębice
 
(11)
Galaxy S22+ Ropczyce
 
(11)
Galaxy S22+ Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Galaxy S22+ Krasnystaw
 
(11)
Galaxy S22+ Skwierzyna
 
(11)
Galaxy S22+ Józefów
 
(10)
Galaxy S22+ Sosnowica
 
(10)
Galaxy S22+ Szynwałd
 
(10)
Galaxy S22+ Sulęcin
 
(10)
Galaxy S22+ Piekoszów
 
(10)
Galaxy S22+ Zelów
 
(9)
Galaxy S22+ Tarnowo Podgórne
 
(9)
Galaxy S22+ Komorniki
 
(9)
Galaxy S22+ Stęszew
 
(9)