| Stan | Bardzo dobry |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Układ graficzny | Xclipse 950 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 10.00 Mpx |
| Gęstość pikseli | 397 ppi |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Złącza | USB typ C |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Slot karty pamięci | nie |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Rozdzielczość ekranu | 2520 x 1080 px |
| Procesor | Samsung Exynos 2500 |
| Głębokość | 6.50 mm |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Częstotliwość procesora | 3.30 GHz |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| Wysokość | 166.70 mm |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Waga | 189.00 g |
| Funkcje | always on display, ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość | 75.20 mm |
| System operacyjny | Android |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.800 kg |
| Model telefonu | Galaxy Z Flip7 |
| Kod producenta | SM-F766BZKHEUE |
| Typ | Smartfon |
| Zawiera baterie | nie |
| Transmisja danych | 5G |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| EAN (GTIN) | 8806097492146 |
| Marka | Samsung |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Pojemność akumulatora | 4300 mAh |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Przekątna ekranu | 6.90 " |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Pamięć RAM | 12 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 86734b21-1622-4ba0-b3cd-aae1193ca287
Podobne wyszukiwania
Galaxy Z Flip7 Warszawa
 
(3382)
Galaxy Z Flip7 Ełk
 
(598)
Galaxy Z Flip7 Kielce
 
(459)
Galaxy Z Flip7 Lublin
 
(439)
Galaxy Z Flip7 Gliwice
 
(225)
Galaxy Z Flip7 Opole
 
(140)
Galaxy Z Flip7 Sosnowiec
 
(117)
Galaxy Z Flip7 Elbląg
 
(100)
Galaxy Z Flip7 Zamość
 
(85)
Galaxy Z Flip7 Siemianowice Śląskie
 
(83)
Galaxy Z Flip7 Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Galaxy Z Flip7 Jelenia Góra
 
(64)
Galaxy Z Flip7 Legionowo
 
(53)
Galaxy Z Flip7 Zgierz
 
(49)
Galaxy Z Flip7 Przemyśl
 
(49)
Galaxy Z Flip7 Wadowice
 
(44)
Galaxy Z Flip7 Stargard
 
(42)
Galaxy Z Flip7 Jarosław
 
(42)
Galaxy Z Flip7 Opoka-Kolonia
 
(41)
Galaxy Z Flip7 Mysłowice
 
(41)
Galaxy Z Flip7 Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Galaxy Z Flip7 Żywiec
 
(40)
Galaxy Z Flip7 Poniatowa
 
(40)
Galaxy Z Flip7 Będzin
 
(40)
Galaxy Z Flip7 Mikołów
 
(37)
Galaxy Z Flip7 Puławy
 
(35)
Galaxy Z Flip7 Wągrowiec
 
(32)
Galaxy Z Flip7 Bochnia
 
(29)
Galaxy Z Flip7 Sierpc
 
(29)
Galaxy Z Flip7 Kobyłka
 
(27)
Galaxy Z Flip7 Kamienna Góra
 
(27)
Galaxy Z Flip7 Morąg
 
(27)
Galaxy Z Flip7 Nowy Targ
 
(27)
Galaxy Z Flip7 Szczecinek
 
(26)
Galaxy Z Flip7 Brzozów
 
(25)
Galaxy Z Flip7 Kłodzko
 
(25)
Galaxy Z Flip7 Skierniewice
 
(25)
Galaxy Z Flip7 Łuków
 
(24)
Galaxy Z Flip7 Jabłonna
 
(22)
Galaxy Z Flip7 Chodzież
 
(21)
Galaxy Z Flip7 Głubczyce
 
(21)
Galaxy Z Flip7 Myszków
 
(21)
Galaxy Z Flip7 Koło
 
(20)
Galaxy Z Flip7 Brwinów
 
(19)
Galaxy Z Flip7 Szczyrk
 
(19)
Galaxy Z Flip7 Paczków
 
(18)
Galaxy Z Flip7 Łęczyca
 
(18)
Galaxy Z Flip7 Janów Lubelski
 
(17)
Galaxy Z Flip7 Kluczbork
 
(17)
Galaxy Z Flip7 Myślenice
 
(17)
Galaxy Z Flip7 Limanowa
 
(17)
Galaxy Z Flip7 Wyrazów
 
(17)
Galaxy Z Flip7 Rydułtowy
 
(17)
Galaxy Z Flip7 Syców
 
(16)
Galaxy Z Flip7 Mszana Dolna
 
(16)
Galaxy Z Flip7 Krotoszyn
 
(16)
Galaxy Z Flip7 Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Galaxy Z Flip7 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Galaxy Z Flip7 Chełmno
 
(15)
Galaxy Z Flip7 Stary Sącz
 
(15)
Galaxy Z Flip7 Białogard
 
(15)
Galaxy Z Flip7 Płońsk
 
(14)
Galaxy Z Flip7 Hrubieszów
 
(14)
Galaxy Z Flip7 Bogdaniec
 
(14)
Galaxy Z Flip7 Libertów
 
(14)
Galaxy Z Flip7 Czaplinek
 
(13)
Galaxy Z Flip7 Ustroń
 
(13)
Galaxy Z Flip7 Zarszyn
 
(13)
Galaxy Z Flip7 Łęczna
 
(12)
Galaxy Z Flip7 Łosice
 
(12)
Galaxy Z Flip7 Słupca
 
(12)
Galaxy Z Flip7 Krasnystaw
 
(12)
Galaxy Z Flip7 Plewiska
 
(12)
Galaxy Z Flip7 Daleszyce
 
(12)
Galaxy Z Flip7 Pruszcz
 
(12)
Galaxy Z Flip7 Zambrów
 
(11)
Galaxy Z Flip7 Lubsko
 
(11)
Galaxy Z Flip7 Wołów
 
(11)
Galaxy Z Flip7 Ropczyce
 
(11)
Galaxy Z Flip7 Braniewo
 
(11)
Galaxy Z Flip7 Skwierzyna
 
(11)
Galaxy Z Flip7 Józefów
 
(10)
Galaxy Z Flip7 Gryfice
 
(10)
Galaxy Z Flip7 Borówiec
 
(10)
Galaxy Z Flip7 Koluszki
 
(10)
Galaxy Z Flip7 Włodawa
 
(10)
Galaxy Z Flip7 Sosnowica
 
(10)
Galaxy Z Flip7 Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Galaxy Z Flip7 Opalenica
 
(10)
Galaxy Z Flip7 Sulęcin
 
(10)
Galaxy Z Flip7 Szynwałd
 
(10)
Galaxy Z Flip7 Zelów
 
(9)
Galaxy Z Flip7 Tarnowo Podgórne
 
(9)
Galaxy Z Flip7 Stęszew
 
(9)
Galaxy Z Flip7 Piekoszów
 
(9)
Galaxy Z Flip7 Góra
 
(9)