| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Liczba złączy HDMI | 1 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 3000 |
| Zakrzywiony ekran (Curved) | Nie |
| Technologia HDR | Nie |
| Przekątna ekranu (cale) | 32 " |
| Odświeżanie obrazu | 60 Hz |
| Załączone wyposażenie | pilot, podstawka, przewód zasilający |
| Format HD | HD Ready |
| Technologia 3D | nie |
| Łączna moc głośników | 10 W |
| Smart TV | nie |
| Model | LE32R51BX |
| Złącza | Audio IN, Audio OUT, D-Sub (VGA), DVI, HDMI, złącze komponentowe, złącze kompozytowe, SCART (Euro), wyjście słuchawkowe, złącze antenowe |
| Kolor | czarny |
| Kontrast statyczny (x:1) | 800 |
| Marka | Samsung |
| Technologie dźwięku | SRS TruSurround XT |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1366 x 768 |
| Typ telewizora | LCD |
| Liczba głośników | 2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8eee0caa-f82f-4ce3-91b4-f979a737632a
Podobne wyszukiwania
Telewizory Warszawa
 
(306)
Telewizory Gostyń
 
(73)
Telewizory Gdańsk
 
(62)
Telewizory Kielce
 
(46)
Telewizory Bydgoszcz
 
(38)
Telewizory Sosnowiec
 
(38)
Telewizory Mikołów
 
(37)
Telewizory Ostrów Wielkopolski
 
(33)
Telewizory Opole
 
(32)
Telewizory Lublin
 
(30)
Telewizory Rzeszów
 
(26)
Telewizory Radom
 
(25)
Telewizory Gliwice
 
(24)
Telewizory Zamość
 
(20)
Telewizory Jelenia Góra
 
(20)
Telewizory Bielsko-Biała
 
(19)
Telewizory Elbląg
 
(18)
Telewizory Chorzów
 
(17)
Telewizory Wałbrzych
 
(17)
Telewizory Gryfice
 
(13)
Telewizory Włocławek
 
(13)
Telewizory Legnica
 
(12)
Telewizory Żary
 
(11)
Telewizory Siemianowice Śląskie
 
(10)
Telewizory Pruszków
 
(10)
Telewizory Siedlce
 
(10)
Telewizory Dąbrowa Górnicza
 
(10)
Telewizory Słupsk
 
(10)
Telewizory Piotrków Trybunalski
 
(10)
Telewizory Sewerynów
 
(9)
Telewizory Wołomin
 
(9)
Telewizory Piaseczno
 
(8)
Telewizory Bzów
 
(8)
Telewizory Piła
 
(8)
Telewizory Brzesko
 
(8)
Telewizory Krępa
 
(8)
Telewizory Konin
 
(8)
Telewizory Jaworzno
 
(7)
Telewizory Kłobuck
 
(7)
Telewizory Andrychów
 
(7)
Telewizory Wodzisław Śląski
 
(7)
Telewizory Zambrów
 
(7)
Telewizory Olkusz
 
(7)
Telewizory Koło
 
(7)
Telewizory Tomaszów Mazowiecki
 
(7)
Telewizory Dąbrówka
 
(7)
Telewizory Treblinka
 
(7)
Telewizory Syców
 
(7)
Telewizory Kobiela
 
(7)
Telewizory Otwock
 
(6)
Telewizory Mulawicze
 
(6)
Telewizory Lubsko
 
(6)
Telewizory Dębica
 
(6)
Telewizory Głogów
 
(6)
Telewizory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Telewizory Zgierz
 
(6)
Telewizory Piastów
 
(6)
Telewizory Dobczyce
 
(5)
Telewizory Skierniewice
 
(5)
Telewizory Krosno
 
(5)
Telewizory Mysłowice
 
(5)
Telewizory Biała Podlaska
 
(5)
Telewizory Parysów
 
(5)
Telewizory Bochnia
 
(5)
Telewizory Maków
 
(5)
Telewizory Wola Gołkowska
 
(5)
Telewizory Pomiechówek
 
(5)
Telewizory Stargard
 
(5)
Telewizory Legionowo
 
(5)
Telewizory Świdnik
 
(5)
Telewizory Racibórz
 
(5)
Telewizory Wadowice
 
(5)
Telewizory Goleniów
 
(5)
Telewizory Będzin
 
(5)
Telewizory Świnoujście
 
(5)
Telewizory Leszno
 
(4)
Telewizory Góra
 
(4)
Telewizory Jarosław
 
(4)
Telewizory Żywiec
 
(4)
Telewizory Tarnowskie Góry
 
(4)
Telewizory Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Telewizory Przemyśl
 
(4)
Telewizory Suchy Las
 
(4)
Telewizory Chodzież
 
(4)
Telewizory Nowy Targ
 
(4)
Telewizory Zaczerlany
 
(4)
Telewizory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Telewizory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Telewizory Poddębice
 
(4)
Telewizory Turów
 
(4)
Telewizory Bukowsko
 
(4)
Telewizory Tczew
 
(4)
Telewizory Bolesławiec
 
(4)
Telewizory Łuków
 
(4)
Telewizory Myszków
 
(4)
Telewizory Plewiska
 
(4)