| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | VA |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja wysokości, regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Złącza | DisplayPort, wyjście audio (minijack 3,5 mm), HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | odłączana podstawa |
| Technologie | FreeSync |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | D |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | E |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | Samsung Odyssey G3 SAG300NUX |
| EAN (GTIN) | 6928388393573 |
| Przekątna ekranu (cale) | 24.00 " |
| Kod producenta | LS24AG300NRXEN |
| Przekątna ekranu | 61.00 cm |
| Czas reakcji | 1.0 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 3000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 5000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Rozmiar plamki | 0.27 mm |
| Szerokość produktu z podstawą | 54.40 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 49.84 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 23.41 cm |
| Waga z podstawą | 4.10 kg |
| Szerokość produktu | 53.30 cm |
| Wysokość produktu | 38.80 cm |
| Głębokość produktu | 18.00 cm |
| Waga produktu | 0.15 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.300 kg |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR | 16 kWh |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 17 kWh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 057c4bf3-3df7-4b26-9009-ba725f16dc95
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(560)
Monitory Gdańsk
 
(127)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(51)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Chorzów
 
(33)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(21)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Legnica
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Myślenice
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Nowy Targ
 
(7)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Pabianice
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Monitory Brzeg
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Nowe Miasteczko
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Węgrów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nysa
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Stargard
 
(4)