| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | P500 |
| Marka | Samsung |
| Model | PP500-RA02UK |
| Przekątna ekranu | 15.40 " |
| Seria procesora | Intel Pentium Dual-Core |
| Wielkość pamięci RAM | 1 GB |
| Pojemność dysku | 0 GB |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1280 x 800 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ dysku twardego | brak |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | brak systemu |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Interfejs dysku | SATA, SATA II, SATA III |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | USB 2.0, D-Sub (VGA), minijack 3,5 mm (audio) |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4d27e12c-179b-445f-9e3b-afd8ef85c41a
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2221)
Laptopy Kielce
 
(614)
Laptopy Lublin
 
(205)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Kobyłka
 
(55)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(30)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(19)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Drawsko
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(17)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kłodzko
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Krotoszyn
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Góra
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Nowa Wola
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Tworóg
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)