| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Samsung |
| Kod producenta | MU-PB500B/EU |
| Model | X5 Portable |
| EAN (GTIN) | 8801643347505 |
| Format dysku | 2,5" |
| Szerokość | 119 mm |
| Wysokość | 62 mm |
| Głębokość | 19 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.400 kg |
| Interfejs | Thunderbolt 3 |
| Pojemność dysku | 500GB |
| Rodzaj dysku | SSD |
| Cechy dodatkowe | 256-bitowe szyfrowanie danych AES |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cd8f443f-337d-45b0-9db9-89a52356454b
Podobne wyszukiwania
Dyski zewnętrzne i przenośne Warszawa
 
(58)
Dyski zewnętrzne i przenośne Kraków
 
(46)
Dyski zewnętrzne i przenośne Tychy
 
(11)
Dyski zewnętrzne i przenośne Boguchwałowice
 
(11)
Dyski zewnętrzne i przenośne Zamość
 
(10)
Dyski zewnętrzne i przenośne Błażowa
 
(9)
Dyski zewnętrzne i przenośne Gdańsk
 
(9)
Dyski zewnętrzne i przenośne Gliwice
 
(8)
Dyski zewnętrzne i przenośne Gdynia
 
(8)
Dyski zewnętrzne i przenośne Damasławek
 
(7)
Dyski zewnętrzne i przenośne Wierzchowo
 
(7)
Dyski zewnętrzne i przenośne Kielce
 
(6)
Dyski zewnętrzne i przenośne Szczecin
 
(6)
Dyski zewnętrzne i przenośne Poznań
 
(6)
Dyski zewnętrzne i przenośne Wałbrzych
 
(5)
Dyski zewnętrzne i przenośne Września
 
(5)
Dyski zewnętrzne i przenośne Łódź
 
(5)
Dyski zewnętrzne i przenośne Kieleńska Huta
 
(5)
Dyski zewnętrzne i przenośne Tarczyn
 
(5)
Dyski zewnętrzne i przenośne Giżycko
 
(5)
Dyski zewnętrzne i przenośne Wrocław
 
(5)
Dyski zewnętrzne i przenośne Chrzypsko Wielkie
 
(5)
Dyski zewnętrzne i przenośne Aleksandrów Łódzki
 
(5)
Dyski zewnętrzne i przenośne Rzeszów
 
(4)
Dyski zewnętrzne i przenośne Wielogłowy
 
(4)
Dyski zewnętrzne i przenośne Brzeg
 
(4)
Dyski zewnętrzne i przenośne Rogoźnik
 
(4)
Dyski zewnętrzne i przenośne Olkusz
 
(4)
Dyski zewnętrzne i przenośne Niekanin
 
(4)