| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Typ | standardowy |
| Model | RV520 |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| System operacyjny | brak systemu |
| Kod producenta | RV520 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Liczba rdzeni procesora | nie dotyczy |
| Typ dysku twardego | brak |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Przekątna ekranu | 15 " |
| Seria procesora | Intel Core 3 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ce77d64c-a8c3-4b0d-912b-ed8067e0fa5b
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2229)
Laptopy Kielce
 
(614)
Laptopy Lublin
 
(208)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(30)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Łuków
 
(19)
Laptopy Stargard
 
(19)
Laptopy Mysłowice
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Drawsko
 
(17)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Kłodzko
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Krotoszyn
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Góra
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Nowa Wola
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Bolesław
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Milejów
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Milicz
 
(4)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Siekierki Wielkie
 
(4)