| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 40.00 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy, krokomierz, żyroskop |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Głębokość | 8.90 mm |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Slot karty pamięci | nie |
| Model telefonu | Galaxy S20+ |
| Gęstość pikseli | 515 ppi |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Marka telefonu | Samsung |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Układ graficzny | Mali-G78 MP14 |
| Wysokość | 165.10 mm |
| Waga | 228.00 g |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, zdjęcia seryjne, zoom |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Przekątna ekranu | 6.80 " |
| Kod producenta | SM-G998BZKHEUE |
| Szerokość | 75.60 mm |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Częstotliwość procesora | 2.90 GHz |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Ekran dotykowy | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Procesor | inny |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Kolor | czarny |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Wyjmowana bateria | nie |
O przedmiocie
Oferta: 7cb53197-008f-465c-a666-4ee75d1086c5
Podobne wyszukiwania
Galaxy S20+ Warszawa
 
(3679)
Galaxy S20+ Ełk
 
(491)
Galaxy S20+ Kielce
 
(468)
Galaxy S20+ Lublin
 
(460)
Galaxy S20+ Gliwice
 
(238)
Galaxy S20+ Opole
 
(150)
Galaxy S20+ Sosnowiec
 
(131)
Galaxy S20+ Elbląg
 
(108)
Galaxy S20+ Siemianowice Śląskie
 
(104)
Galaxy S20+ Zamość
 
(90)
Galaxy S20+ Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Galaxy S20+ Jelenia Góra
 
(66)
Galaxy S20+ Stargard
 
(54)
Galaxy S20+ Mysłowice
 
(53)
Galaxy S20+ Przemyśl
 
(51)
Galaxy S20+ Legionowo
 
(49)
Galaxy S20+ Wadowice
 
(47)
Galaxy S20+ Zgierz
 
(46)
Galaxy S20+ Jarosław
 
(43)
Galaxy S20+ Poniatowa
 
(42)
Galaxy S20+ Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Galaxy S20+ Puławy
 
(41)
Galaxy S20+ Opoka-Kolonia
 
(41)
Galaxy S20+ Drwalew
 
(39)
Galaxy S20+ Mikołów
 
(39)
Galaxy S20+ Żywiec
 
(38)
Galaxy S20+ Będzin
 
(34)
Galaxy S20+ Kobyłka
 
(32)
Galaxy S20+ Wągrowiec
 
(32)
Galaxy S20+ Sierpc
 
(30)
Galaxy S20+ Brzozów
 
(29)
Galaxy S20+ Morąg
 
(28)
Galaxy S20+ Bochnia
 
(27)
Galaxy S20+ Kłodzko
 
(27)
Galaxy S20+ Szczecinek
 
(26)
Galaxy S20+ Łuków
 
(26)
Galaxy S20+ Skierniewice
 
(25)
Galaxy S20+ Nowy Targ
 
(24)
Galaxy S20+ Kamienna Góra
 
(24)
Galaxy S20+ Głubczyce
 
(23)
Galaxy S20+ Myszków
 
(22)
Galaxy S20+ Pruszcz
 
(21)
Galaxy S20+ Wyrazów
 
(21)
Galaxy S20+ Chodzież
 
(21)
Galaxy S20+ Płońsk
 
(21)
Galaxy S20+ Paczków
 
(20)
Galaxy S20+ Brwinów
 
(19)
Galaxy S20+ Mszana Dolna
 
(19)
Galaxy S20+ Rydułtowy
 
(19)
Galaxy S20+ Krotoszyn
 
(18)
Galaxy S20+ Łęczyca
 
(18)
Galaxy S20+ Koło
 
(18)
Galaxy S20+ Szczyrk
 
(17)
Galaxy S20+ Janów Lubelski
 
(17)
Galaxy S20+ Myślenice
 
(17)
Galaxy S20+ Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Galaxy S20+ Chełmno
 
(15)
Galaxy S20+ Zarszyn
 
(14)
Galaxy S20+ Syców
 
(14)
Galaxy S20+ Hrubieszów
 
(14)
Galaxy S20+ Niwiska
 
(14)
Galaxy S20+ Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Galaxy S20+ Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Galaxy S20+ Białogard
 
(13)
Galaxy S20+ Łęczna
 
(13)
Galaxy S20+ Gryfice
 
(13)
Galaxy S20+ Łosice
 
(13)
Galaxy S20+ Plewiska
 
(13)
Galaxy S20+ Bogdaniec
 
(13)
Galaxy S20+ Daleszyce
 
(13)
Galaxy S20+ Stary Sącz
 
(13)
Galaxy S20+ Józefów
 
(12)
Galaxy S20+ Jabłonna
 
(12)
Galaxy S20+ Czaplinek
 
(12)
Galaxy S20+ Milicz
 
(12)
Galaxy S20+ Skwierzyna
 
(11)
Galaxy S20+ Słupca
 
(11)
Galaxy S20+ Borówiec
 
(11)
Galaxy S20+ Krasnystaw
 
(11)
Galaxy S20+ Kluczbork
 
(11)
Galaxy S20+ Braniewo
 
(11)
Galaxy S20+ Libertów
 
(11)
Galaxy S20+ Zambrów
 
(10)
Galaxy S20+ Wołów
 
(10)
Galaxy S20+ Sosnowica
 
(10)
Galaxy S20+ Ustroń
 
(10)
Galaxy S20+ Sulęcin
 
(10)
Galaxy S20+ Piekoszów
 
(10)
Galaxy S20+ Bukowno
 
(9)
Galaxy S20+ Wałcz
 
(9)
Galaxy S20+ Włodawa
 
(9)
Galaxy S20+ Tarnowo Podgórne
 
(9)
Galaxy S20+ Ropczyce
 
(9)
Galaxy S20+ Komorniki
 
(9)
Galaxy S20+ Przeczyce
 
(9)
Galaxy S20+ Poddębice
 
(9)