| Stan | Nowy |
| Kod producenta | SM-S948BLBHEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S26 Ultra |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 8806097827276 |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 78.10 mm |
| Wysokość | 163.60 mm |
| Głębokość | 7.90 mm |
| Waga | 214.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.90 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 499 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 3120 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 200.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 1 TB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | always on display, ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), szybkie ładowanie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6722022c-de28-4e81-8717-d5be75eec21b
Podobne wyszukiwania
Galaxy S26 Ultra Warszawa
 
(3566)
Galaxy S26 Ultra Kielce
 
(578)
Galaxy S26 Ultra Ełk
 
(494)
Galaxy S26 Ultra Lublin
 
(439)
Galaxy S26 Ultra Gliwice
 
(228)
Galaxy S26 Ultra Siemianowice Śląskie
 
(169)
Galaxy S26 Ultra Opole
 
(154)
Galaxy S26 Ultra Sosnowiec
 
(135)
Galaxy S26 Ultra Elbląg
 
(108)
Galaxy S26 Ultra Zamość
 
(92)
Galaxy S26 Ultra Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Galaxy S26 Ultra Jelenia Góra
 
(66)
Galaxy S26 Ultra Mysłowice
 
(55)
Galaxy S26 Ultra Legionowo
 
(53)
Galaxy S26 Ultra Zgierz
 
(51)
Galaxy S26 Ultra Wadowice
 
(49)
Galaxy S26 Ultra Stargard
 
(48)
Galaxy S26 Ultra Przemyśl
 
(46)
Galaxy S26 Ultra Mikołów
 
(43)
Galaxy S26 Ultra Drwalew
 
(42)
Galaxy S26 Ultra Puławy
 
(42)
Galaxy S26 Ultra Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Galaxy S26 Ultra Opoka-Kolonia
 
(41)
Galaxy S26 Ultra Jarosław
 
(41)
Galaxy S26 Ultra Poniatowa
 
(40)
Galaxy S26 Ultra Żywiec
 
(37)
Galaxy S26 Ultra Wągrowiec
 
(33)
Galaxy S26 Ultra Będzin
 
(32)
Galaxy S26 Ultra Morąg
 
(30)
Galaxy S26 Ultra Kobyłka
 
(29)
Galaxy S26 Ultra Sierpc
 
(29)
Galaxy S26 Ultra Łuków
 
(27)
Galaxy S26 Ultra Bochnia
 
(27)
Galaxy S26 Ultra Szczecinek
 
(25)
Galaxy S26 Ultra Skierniewice
 
(24)
Galaxy S26 Ultra Nowy Targ
 
(24)
Galaxy S26 Ultra Głubczyce
 
(23)
Galaxy S26 Ultra Myszków
 
(23)
Galaxy S26 Ultra Brwinów
 
(22)
Galaxy S26 Ultra Kłodzko
 
(22)
Galaxy S26 Ultra Kamienna Góra
 
(22)
Galaxy S26 Ultra Chodzież
 
(22)
Galaxy S26 Ultra Mszana Dolna
 
(21)
Galaxy S26 Ultra Pruszcz
 
(21)
Galaxy S26 Ultra Koło
 
(21)
Galaxy S26 Ultra Płońsk
 
(20)
Galaxy S26 Ultra Paczków
 
(20)
Galaxy S26 Ultra Łęczyca
 
(19)
Galaxy S26 Ultra Myślenice
 
(19)
Galaxy S26 Ultra Rydułtowy
 
(19)
Galaxy S26 Ultra Brzozów
 
(19)
Galaxy S26 Ultra Krotoszyn
 
(17)
Galaxy S26 Ultra Limanowa
 
(17)
Galaxy S26 Ultra Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Galaxy S26 Ultra Hrubieszów
 
(16)
Galaxy S26 Ultra Janów Lubelski
 
(16)
Galaxy S26 Ultra Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Galaxy S26 Ultra Chełmno
 
(15)
Galaxy S26 Ultra Syców
 
(14)
Galaxy S26 Ultra Wyrazów
 
(14)
Galaxy S26 Ultra Plewiska
 
(14)
Galaxy S26 Ultra Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Galaxy S26 Ultra Stary Sącz
 
(14)
Galaxy S26 Ultra Słupca
 
(13)
Galaxy S26 Ultra Jabłonna
 
(13)
Galaxy S26 Ultra Łosice
 
(13)
Galaxy S26 Ultra Gryfice
 
(13)
Galaxy S26 Ultra Braniewo
 
(13)
Galaxy S26 Ultra Kluczbork
 
(13)
Galaxy S26 Ultra Łęczna
 
(13)
Galaxy S26 Ultra Białogard
 
(13)
Galaxy S26 Ultra Zarszyn
 
(13)
Galaxy S26 Ultra Czaplinek
 
(12)
Galaxy S26 Ultra Wołów
 
(12)
Galaxy S26 Ultra Bukowno
 
(11)
Galaxy S26 Ultra Józefów
 
(11)
Galaxy S26 Ultra Krasnystaw
 
(11)
Galaxy S26 Ultra Szczyrk
 
(11)
Galaxy S26 Ultra Zambrów
 
(11)
Galaxy S26 Ultra Sosnowica
 
(11)
Galaxy S26 Ultra Libertów
 
(11)
Galaxy S26 Ultra Ustroń
 
(11)
Galaxy S26 Ultra Piekoszów
 
(11)
Galaxy S26 Ultra Skwierzyna
 
(11)
Galaxy S26 Ultra Koluszki
 
(10)
Galaxy S26 Ultra Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Galaxy S26 Ultra Daleszyce
 
(10)
Galaxy S26 Ultra Ropczyce
 
(10)
Galaxy S26 Ultra Włodawa
 
(9)
Galaxy S26 Ultra Lubsko
 
(9)
Galaxy S26 Ultra Bogdaniec
 
(9)
Galaxy S26 Ultra Zabierzów
 
(9)
Galaxy S26 Ultra Komorniki
 
(9)
Galaxy S26 Ultra Milicz
 
(9)
Galaxy S26 Ultra Sulęcin
 
(9)
Galaxy S26 Ultra Drawsko
 
(9)