| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | czarny |
| Kod producenta | LS27D590CS/EN |
| Szerokość produktu z podstawą | 62.35 cm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Zawiera baterie | nie |
| Marka | Samsung |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Szerokość produktu | 69.50 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 18.20 cm |
| EAN (GTIN) | 8806086432962 |
| Wysokość produktu z podstawą | 46.30 cm |
| Przekątna ekranu (cale) | 27.00 " |
| Cechy dodatkowe | Tak |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Głębokość produktu | 13.50 cm |
| Model | S27D590CS |
| Waga z podstawą | 5.60 kg |
| Rozmiar plamki | 0.31 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.730 kg |
| Wysokość produktu | 43.50 cm |
| Typ matrycy | VA |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Funkcje ochrony oczu | redukcja migotania |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowane głośniki, zakrzywiony ekran |
| Czas reakcji | 4.0 ms |
| Przekątna ekranu | 63.18 cm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Złącza | HDMI, D-Sub (VGA), DisplayPort, wyjście audio (minijack 3,5 mm), wejście optyczne audio |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny (x:1) | 3000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 px |
| Certyfikaty | Energy star |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0fc4d090-fbce-43ed-a895-c59ac4e258fa
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(582)
Monitory Gdańsk
 
(131)
Monitory Lublin
 
(59)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Szczecin
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(46)
Monitory Włocławek
 
(38)
Monitory Radom
 
(31)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Kielce
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(21)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Pruszków
 
(19)
Monitory Wołomin
 
(16)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(15)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(15)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Legnica
 
(11)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Kalisz
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Głogów
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Kutno
 
(8)
Monitory Żary
 
(8)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Jaworzno
 
(7)
Monitory Siedlce
 
(7)
Monitory Chełm
 
(7)
Monitory Ełk
 
(7)
Monitory Piekary Śląskie
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Tczew
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Goleniów
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Leszno
 
(6)
Monitory Szczerców
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Bielawa
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Olkusz
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Piła
 
(5)
Monitory Węgrów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Żywiec
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Będzin
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Nowe Miasteczko
 
(4)
Monitory Bielsk Podlaski
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)