| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Płeć | nie dotyczy |
| Kolor | szary |
| Szerokość | 145 mm |
| Dedykowany/a do | rowery cross, rowery MTB (górskie), rowery przełajowe, rowery szosowe |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.410 kg |
| Waga | 315 g |
| Model | Model X Superflow L3 |
| Długość | 245 mm |
| Rodzaj | siodełko szosowe |
| Marka | Selle Italia |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 583afad2-4964-4efd-a434-c3ee2ae1c05d
Podobne wyszukiwania
Siodełka Warszawa
 
(136)
Siodełka Kraków
 
(69)
Siodełka Wrocław
 
(59)
Siodełka Milicz
 
(46)
Siodełka Łódź
 
(37)
Siodełka Tarnów
 
(31)
Siodełka Poznań
 
(30)
Siodełka Dzierżoniów
 
(19)
Siodełka Gdańsk
 
(18)
Siodełka Lublin
 
(16)
Siodełka Szczecin
 
(15)
Siodełka Rzeszów
 
(14)
Siodełka Olsztyn
 
(12)
Siodełka Bydgoszcz
 
(12)
Siodełka Jamno
 
(12)
Siodełka Białystok
 
(11)
Siodełka Jelenia Góra
 
(11)
Siodełka Katowice
 
(11)
Siodełka Bielsko-Biała
 
(10)
Siodełka Nysa
 
(10)
Siodełka Gdynia
 
(9)
Siodełka Wąsosz
 
(9)
Siodełka Gliwice
 
(9)
Siodełka Nowy Sącz
 
(8)
Siodełka Częstochowa
 
(8)
Siodełka Legionowo
 
(8)
Siodełka Sochaczew
 
(7)
Siodełka Krosno
 
(7)
Siodełka Tychy
 
(7)
Siodełka Radom
 
(7)
Siodełka Skawina
 
(7)
Siodełka Kielce
 
(6)
Siodełka Bolesławiec
 
(6)
Siodełka Rumia
 
(6)
Siodełka Głogowa
 
(6)
Siodełka Zawiercie
 
(6)
Siodełka Pruszków
 
(6)
Siodełka Sanok
 
(5)
Siodełka Leszno
 
(5)
Siodełka Ząbki
 
(5)
Siodełka Tarnowskie Góry
 
(5)
Siodełka Świętochłowice
 
(5)
Siodełka Opole
 
(5)
Siodełka Kalisz
 
(5)
Siodełka Zwierzyniec
 
(5)
Siodełka Oleśnica
 
(5)
Siodełka Głubczyce
 
(5)
Siodełka Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Siodełka Brzozów
 
(4)
Siodełka Komorniki
 
(4)
Siodełka Kroczyce
 
(4)
Siodełka Świdnik
 
(4)
Siodełka Kłodzko
 
(4)
Siodełka Sosnowiec
 
(4)
Siodełka Maków Mazowiecki
 
(4)
Siodełka Grudziądz
 
(4)
Siodełka Orawka
 
(4)